Pozostałe

Pokazano 1-60 z 72 pozycji

Wyposażenie pracowni pszczelarskiej

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z pszczelarstwem? A może od wielu lat pasjonujesz się pszczołami i wciąż rozwijasz swoją pasiekę? Z pewnością wiesz o tym, że poza ulami, owadami oraz podstawowym sprzętem pszczelarskim, do efektywnej pracy potrzebne są urządzenia pasieczne i mniejsze narzędzia, które pozwolą ci na łatwy transport, przygotowanie mleczka pszczelego czy pokarmu. W sklepie Łysoń oferujemy najwyższej jakości urządzenia pszczelarskie, dzięki którym stworzysz prawdziwą pracownię, pomagającą rozwinąć twoją pasję.

Pracownia pszczelarska – urządzenia dla bartników


Narzędzia do pracowni pszczelarskiej to niezbędne wyposażenie bartnika, który dynamicznie rozwija swoją pasiekę, przygotowując ją nawet do przejścia na towarową. Dzięki podręcznym maszynom i urządzeniom ułatwi swoje codzienne zadania, miodobranie oraz inne działania. Przydatne mogą okazać się wózki pasieczne do przewozu korpusów.

Pracownia pszczelarska – urządzenie do ważenia


Poza wyżej wymienionymi urządzeniami, w każdej większej pasiece przydatne będą wagi pasieczne i akcesoria, które można wykorzystać do określania ciężkości różnorodnych produktów pszczelich. Z pewnością docenisz ich stabilną konstrukcję, duży zakres pomiarowy i wbudowane funkcje antykradzieżowe.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz akcesoria do pozyskiwania pierzgi pszczelej lub refraktometr do miodu? Zobacz nasze pozostałe urządzenia, które również przydadzą się w twojej codziennej pracy z pszczołami.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.