Biżuteria

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Kolekcja biżuterii serii Bee & Love to najnowszy trend produktowy sygnowany przez Firmę LYSON. Biżuteria stworzona została dzięki inspiracji naturą oraz pszczelimi motywami. Wszystko po to aby przypomnieć nam jak wspaniały jest otaczający nas świat. Tematyka dotyka również samych pszczół i zapylaczy oraz ich doniosłej roli w ekosystemie. W ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjne srebrne naszyjniki, pięknie wykonane pierścionki, stylowe i klimatyczne broszki, a także kolczyki na każdą okazję. Prezentowana biżuteria może stać się wyśmienitym prezentem dla kobiety żyjącej zgodnie z naturą. Nasza propozycja może nadać Twoim codziennym stylizacjom blask oraz piękno pszczelej łąki. Seria biżuterii Bee & Love to stylowa i innowacyjna propozycja – może ona okazać się doskonałym upominkiem dla najbliższej Ci osoby.

Kolczyki z motywem pszczelim

Kolczyki z motywem pszczelim to idealny prezent dla każdej kobiety, która kocha naturę i pszczoły. Piękne, srebrne kolczyki z motywami pszczół, kwiatów lub hexagonów to doskonały sposób, aby podkreślić swoją indywidualność i podkreślić swój styl.

Bransoletki z pszczołą

Bransoletki z motywem pszczelim to elegancki i subtelny dodatek, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Piękne, srebrne bransoletki z zawieszkami w kształcie pszczół, kwiatów lub hexagonów to doskonały sposób, aby podkreślić swoją kobiecość i podkreślić swój styl.

Naszyjnik heksagon

Naszyjniki z motywem pszczelim to doskonały prezent dla kobiety, która lubi wyróżniać się z tłumu. Piękne, srebrne naszyjniki z zawieszkami w kształcie pszczół, kwiatów lub hexagonów to doskonały sposób, aby podkreślić swoją indywidualność i podkreślić swój styl.

Broszki z pszczołą

Broszki z motywem pszczelim to elegancki i stylowy dodatek, który sprawdzi się na każdą okazję. Piękne, srebrne broszki z zawieszkami w kształcie pszczół, kwiatów lub hexagonów to doskonały sposób, aby podkreślić swoją kobiecość i podkreślić swój styl.

Wpinki heksagony

Wpinki z motywem pszczelim to stylowy i elegancki dodatek, który sprawdzi się na każdą okazję. Piękne, srebrne wpinki i w kształcie hexagonów to doskonały sposób, aby podkreślić swój styl. Będą świetnie wyglądały także w klapie męskiej marynarki.

Prezenty

Biżuteria z motywem pszczelim to doskonały prezent na każdą okazję. Może być to idealny prezent dla babci, bliskiej Ci pszczelarki, na walentynki lub dzień kobiet.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.