NOWOŚCI

Pokazano 1-60 z 187 pozycji

Z nieustannym zaangażowaniem rozwijamy ofertę sprzętu pszczelarskiego, wprowadzając na rynek nowe ule, elementy uli, różnego rodzaju urządzenia, które można wykorzystać w pozyskiwaniu i konfekcjonowaniu miodu oraz pozostałych produktów pasiecznych. Każdego dnia zastanawiamy się, jak jeszcze możemy Ci pomóc i usprawnić Twoją pracę w pasiece oraz rozwijać pasję pszczelarską. Słuchamy Twoich potrzeb i dostosowujemy do nich najnowsze urządzenia i sprzęt pszczelarski. Abyś mógł być na bieżąco, co nowego pojawiło się w sklepie Łysoń, stworzyliśmy oddzielną kategorię, w której prezentujemy nowinki techniczne, innowacje sprzętowe oraz nowy drobny asortyment pszczelarski i formy silikonowe.

 

Warto być na bieżąco z nowinkami technicznymi i produktowymi, które pojawiają się na rynku pszczelarskim. Często bywa tak, że jakiś nowy drobny element potrafi zrewolucjonizować pracę w gospodarstwie pasiecznym i dzięki niemu możemy uniknąć straty czasu i pieniędzy. W sklepie Łysoń znajdziesz zarówno proste rozwiązania sprzętowe dla każdego hodowcy pszczół, jak i większe innowacyjne projekty przeznaczone dla zawodowych pszczelarzy.

 

Produkty na indywidualne zamówienie

Jeśli wśród standardowej oferty oraz nowości w asortymencie pszczelarskim nie znalazłeś interesującego Cię produktu lub potrzebujesz wyjątkowych rozwiązań, skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie w dostosowaniu sprzętu pszczelarskiego do indywidualnych potrzeb, jak np. miodarki dla osób z niepełnosprawościami, a jeden z modeli został nagrodzony złotym medalem na Międzynarodowym Kongresie Pszczelarskim Apimondia.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.