Asortyment pszczelarski

Pokazano 1-60 z 487 pozycji

Sprzęt pszczelarski w sklepie Łysoń

W naszym sklepie każdy amator pszczelarstwa, jak i bartnik prowadzący dużą pasiekę znajdzie specjalistyczny sprzęt pszczelarski, który umożliwi mu efektywną pracę z pszczołami. Oferujemy bardzo różnorodne narzędzia, które są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Zobacz, co przygotowaliśmy dla ciebie do każdego etapu pracy przy ulach i miodobraniu.

Akcesoria do uli, ramki i inne

Drobny sprzęt pszczelarski taki jak akcesoria do ula będzie niezastąpiony w każdej pasiece. Począwszy od zasuwki na wylot, poprzez pierścienie do powałki czy przegonki i korki. Te niewielkie elementy pomogą w organizacji życia pszczelej rodziny.

Ramki i akcesoria zapewniają miejsce na budowanie plastrów i rozwój rodzin pszczelich. Oferujemy modele dopasowane do poszczególnych typów uli, które posłużą przez wiele sezonów. Kraty, płytki i siatki to kolejne z akcesoriów przydatnych np. w czasie ograniczania rozprzestrzeniania się chorób i ogólnego zwiększenia bezpieczeństwa w ulu. Krata odgrodowa umożliwia m.in. skuteczne oddzielenie gniazda od części ula, w której magazynuje się miód.

Dłuta, podkurzacze, zmiotki i odsklepiacze

W czasie miodobrania oraz dbania o higienę w ulu niezastąpione będą takie akcesoria pszczelarskie takie jak dłuta, odsklepiacze czy noże. To one umożliwiają łatwe rozdzielenie ramek i elementów posklejanych kitem pszczelim. Podkurzacze czy zmiotki i szczotki są bardzo pomocne w czasie miodobrania, uspokajając pszczoły i umożliwiając pobranie ramek.

Sprzęt do walki z chorobami i środki do dezynfekcji

Choroby pszczół są niestety zmorą wielu pasiek, dlatego oferujemy skuteczne narzędzia i środki do ich zwalczania. Asortyment pszczelarski tego rodzaju pomaga również w walce z warrozą, jedną z najniebezpieczniejszych chorób pszczelich. By poprawić odporność i higienę pszczół warto również zainwestować w specjalne środki do dezynfekcji uli i inne środki chemiczne, które sprawdzą się w czasie różnych czynności bartniczych.

Inne akcesoria pszczelarskie

Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć sita, akcesoria do hodowli matek pszczelich czy izolatory umożliwiające ich oddzielenie od pozostałych pszczół. Początkujący bartnicy ucieszą się z zestawów startowych, które można podarować również w ramach prezentu. Poznajcie naszą pełną ofertę akcesoriów i cieszcie się czasem spędzonym na swoim ulubionym hobby lub owocnej pracy!

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.