Miodarki dla niepełnosprawnych


Od ponad trzydziestu lat wprowadzamy na rynek produkty funkcjonalne i innowacyjne. Robimy to systematycznie stosując zdobytą na przestrzeni lat wiedzę. Sprzęt spełniający wymagania naszych klientów rozwijamy i udoskonalamy. W wielu przypadkach przechodzimy do coraz bardziej zaangażowanych społecznie projektów. Takimi produktami są m. in. miodarki dla osób z niepełnosprawnościami. Celem wprowadzenia ich do naszej oferty jest czynne wsparcie dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, lub też zawodowym. Wiele takich osób jest realnie zainteresowanych uruchomieniem własnej pasieki. W związku z powyższym upowszechniamy wiedzę nt. pszczół oraz tworzymy nowe innowacyjne rozwiązania dla w/w grupy. Wprowadzenie niniejszych miodarek do oferty poprzedziły liczne testy i badania. Skutkiem dodatkowym, rozwinięcia naszej oferty o ten typ urządzeń było otrzymanie złotego medalu, na 46 APIMONDII (Międzynarodowy Kongres Pszczelarski w Kanadzie, wrzesień 2019). Zloty medal przyznany został za miodarkę dostosowaną do obsługi przez osoby z niepełnosprawnościami, w pozycji siedzącej. Powyższe rozwiązania mogą skutecznie wpłynąć na rozwój zawodowy oraz rozwijanie pasji osób z niepełnosprawnościami.

FAQ

Czy konieczne jest odkręcenie kosza miodarki w celu jej mycia i konserwacji?

Nie jest to konieczne. Wystarczy użyć odpowiednich środków do mycia.

Jednakże w przypadku chęci/konieczności odkręcenia kosza – podajemy instrukcję demontażu na przykładzie miodarek 4-6 kasetowych 230V + 12V

• ściągnąć osłonę kół pasowych
• poluzować i ściągnąć pasek klinowy
• poluzować śrubę na kole pasowym
• odkręcić i zdjąć belkę górną z pokrywami
• wyjąć kosz

2

Czym się różni w miodarce sterowanie automatyczne od półautomatycznego ?

  • Automatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 10 programów automatycznych domyślnie zaprogramowanych, ale z możliwością ich przeprogramowania wg potrzeb użytkownika.
  • Półautomatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 1 automatyczny.
0
https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.