Dozowanie miodu

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Dozowanie i konfekcjonowanie miodu 


Dozowniki i pompy oferowane przez nasz sklep to urządzenia wielofunkcyjne. Są niezawodne, wykonane z najwyższej jakości materiałów atestowanych do kontaktu z żywnością. Nasze sprzęty przeznaczone są do profesjonalnego użytku bartniczego, ale w ofercie mamy także urządzenia przeznaczone do mniejszych pasiek. Dozowniki LYSON są nowoczesne, w większości automatycznie sterowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze i wydajne.

Szeroka oferta urządzeń dozujących

Urządzenia do konfekcji substancji płynnych i półpłynnych to jedna z wielu propozycji technologicznych oferowanych przez naszą firmę. Charakteryzują się wysoką wydajnością napełniania pojemników – w zależności od gęstości rozlewanej substancji. Dozownik ręczny przeznaczony jest do ręcznego napełniania słoików, butelek syropem, miodem i innymi gęstymi substancjami. Dzięki regulowanej podstawce przeznaczony jest do różnych wysokości słoików i butelek. Jego wysokość może zostać dostosowana do naczyń, do których rozlewać będziemy dozowany miód czy inne produkty. Wykonany jest z atestowanej stali nierdzewnej – kwasoodpornej.

Najnowsza technologia w branży


Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możesz być pewien najnowocześniejszej technologii, w pełni dostosowanej do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, automatyczne stoły obrotowe, rozbudowane linie do rozlewania miodu, etykieciarki, a także zasobniki dostosowane do proponowanych linii rozlewniczych.

Bardzo ważne w sprzedaży miodu jest, aby kolorowa etykieta przyciągała wzrok. U nas kupisz przeróżne wzory etykiet i nakrętek! W tym artykule na naszym blogu zgromadziliśmy niezbędną wiedzę na temat obowiązkowych informacji na słoikach z miodem – kliknij i przeczytaj!

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.