Ostrowskiej

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Ule styropianowe Ostrowskiej już od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pszczelarzy. Swoją nazwę zawdzięczają polskiej pszczelarce, dr Wandzie Ostrowskiej.

W skład ula styropianowego Ostrowskiej wchodzi dennica, 3 korpusy, podkarmiaczka oraz wysoki daszek. Standaryzacja zakładała, że korpusów powinno być co najmniej trzy, a każdy powinien składać się z minimum 10 ramek. Jego konstrukcja pozwala na zbiory miodu na terenach słabych pożytkowo przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Ul styropianowy Ostrowskiej można także z powodzeniem wykorzystać w pasiekach wędrownych. W naszej ofercie dostępne są ule styropianowe Ostrowskiej malowane i niemalowane, do wyboru z dennicą niską, jak i z dennicą wysoką.

Prezentowany typ uli cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pszczelarzy. Ich nazwa pochodzi od nazwiska polskiej pszczelarki dr Wandy Ostrowskiej. W skład uli Ostrowskiej, w wersji styropianowej wchodzą 3 korpusy, dennica, daszek wysoki i podkarmiaczka. Wedle przyjętej standaryzacji uznano, że powinny być co najmniej 3 korpusy, natomiast każdy powinien składać się z co najmniej 10 ramek. Ul typu Ostrowskiej nadaje się doskonale wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z terenami słabymi pożytkowo, oraz tam gdzie nie ma sprzyjających warunków pogodowych. Doskonale ule Ostrowskiej sprawdzą się w pasiekach wędrownych. Do Państwa dyspozycji są ule malowane i niemalowane. Dodatkowo do wyboru, dennica wysoka lub niska.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.