Lakier spożywczy – puszka 0,4kg

Lakier spożywczy – puszka 0,4kg

Lakier spożywczy (puszka 0,4kg)

5010
21,90 zł
Brutto
17,80 zł netto

 

Lakier do malowania powierzchni sprzętu pszczelarskiego

Lakier spożywczy do malowania powierzchni sprzętu pszczelarskiego to produkt stworzony z myślą o pszczelarzach, którzy chcą zabezpieczyć swoje narzędzia przed uszkodzeniami i przedłużyć ich żywotność.

Lakier ten jest przeznaczony do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach, w tym drewnianych, materiałach drewnopodobnych, tworzywach sztucznych (w tym styropianie) oraz szkle. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje sprzęty przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, ciepło czy słońce.

Produkt ten został wykonany z bezpiecznych dla zdrowia składników, dzięki czemu można go stosować bez obaw o wpływ na jakość produktów pszczelich. Lakier spożywczy do malowania powierzchni sprzętu pszczelarskiego jest łatwy w aplikacji i szybko schnie, co pozwala na szybkie i skuteczne zabezpieczenie sprzętu przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Dzięki zastosowaniu tego produktu, pszczelarze mogą cieszyć się sprzętem pszczelarskim o odświeżonym wyglądzie, a jednocześnie chronić swoje narzędzia przed uszkodzeniami i przedłużyć ich żywotność. Lakier spożywczy do malowania powierzchni sprzętu pszczelarskiego to niezastąpiony produkt dla każdego pszczelarza, który ceni sobie jakość i trwałość swojego sprzętu.

Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wymieszać i w miarę potrzeb rozcieńczyć Cagroseptem G3 (koncentrat). Powierzchnia przeznaczona do powlekania powinna być czysta i sucha. Nakładanie powłoki barierowej należy wykonywać pędzlem (analogicznie do malowania farbami olejnymi), wykonywać w temperaturze otoczenia powyżej 10°C.Ewentualne powtórne nakładanie powłoki wykonywać po uprzednim wyschnięciu pierwszej warstwy.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.