Program lojalnościowy BEELOYAL - zrób zakupy, zgarnij punkty, wymień na bon, płać mniej za zakupy

DOŁĄCZ DO PROGRAMU BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Jedyna platforma w Polsce, w której otrzymujesz punkty za zrobione zakupy w sklepie pszczelarskim
Punkty za produkt, punkty za rejestację
Program lojalnościowy jest darmowy, punkty na zawsze, nigdy nie wygasają
Sprawdzenie punktów przez dostęp do internetu, dzięki członkostwu można korzystać z dodatkowych promocji

ZGARNIAJ PUNKTY 100PKT = 1PLN

Czym jest program lojalnościowy BEELOYAL?

Program lojalnościowy BEELOYAL to profesjonalny system oszczędnościowy dzięki, któremu robiąc standardowe zakupy pszczelarskie w firmie LYSON, zyskujesz punkty. Punkty te przeliczane na złotówki możesz wykorzystać na kolejne zakupy lub dodatkowe usługi.

Założenie projektu jest bardzo proste.

Czy wstąpienie do programu coś kosztuje?

Nasz system jest całkowicie bezpłatny, a płynące z niego korzyści pozwolą Ci zaoszczędzić realne fundusze, umożliwiające prowadzenie nowoczesnej pasieki. Jeśli jesteś już naszym stałym klientem zachęcamy do zalogowania się w naszym systemie sklepu internetowego, aby uzyskać dostęp do szeregu zniżek i upustów.

Jak korzystać z programu?

Dzięki rejestracji i zalogowaniu w systemie możesz korzystać z programu BEELOYAL używając smartfona, tabletu lub komputera. Kumulowane punkty nie wygasają, tym samym zakupy zrobione poza sezonem pszczelarskim umożliwią oszczędne zakupy w pełnym sezonie.

Na co można zamienić punkty?

Punkty uzyskane w programie możesz przeznaczyć na bon zakupowy – do Ciebie należeć będzie decyzja jak wykorzystasz uzyskane bony. Bony przeznaczone mogą zostać na zakup sprzętu, akcesoriów, zakup literatury lub zestawów startowych LYSON).

Dodatkowe możliwości zdobycia punktów

W programie BEELOYAL istnieje wiele możliwości zdobycia dodatkowych punktów.

Już na sam start, podczas momentu rejestracji zyskujesz pierwszy pakiet 500 punktów.

Jeśli polecisz program BEELOYAL innej osobie, a ta zarejestruje się w sklepie otrzymasz 100 dodatkowych punktów. Kolejne dodatkowe pakiety punktowe (poza punktami uzyskanymi w przypadku zakupów) przyznawane będą w ramach specjalnych konkursów realizowanych na platformie FB oraz podczas zadań specjalnych. Zapewniamy, że naprawdę warto śledzić nasze bieżące aktualności.

W systemie BEELOYAL dostępne są trzy poziomy zakupowe uprawniające do dodatkowych korzyści – już dziś dzięki dokonywanym zakupom, zapewnij sobie odpowiedni status klienta – dostępne statusy to brązowy, srebrny oraz złoty. Program lojalnościowy BEELOYAL realizowany przez Firmę LYSON jest w pełni bezpłatny a przynoszący wymierne korzyści.