Podkarmiaczki

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Wysokiej jakości podkarmiaczki do uli styropianowych

Podkarmiaczki do uli styropianowych to niezbędne akcesoria bartnika, który planuje okresowe dokarmianie rodzin pszczelich mające wspomóc ich rozwój, ułatwić przetrwanie zimy czy ułatwić robienie odkładów.  Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i lekkie podkarmiaczki korpusowe oraz inne modele, które różnią się wielkością, miejscem umieszczenia i co za tym idzie przeznaczeniem. Podkarmiaczki dla pszczół wewnętrzne sprawdzą się praktycznie w ciągu całego roku. Każda z nich jest dedykowana do innego rodzaju ula, dlatego należy dopasować ją do modeli posiadanych w swojej pasiece. 

Ule styropianowe zyskały na popularności dzięki swojej lekkości, łatwości w czyszczeniu i schludnemu wyglądowi – podkarmiaczka powałkowa będzie jego doskonałym uzupełnieniem. 

Funkcjonalne powałko-podkarmiaczki i modele korpusowe

Podkarmiaczki powałkowe i korpusowe powinny być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne, by umożliwić podawanie pszczołom pokarmu w ulach. Wysokiej jakości produkty umożliwiają napełnienie ich pokarmem bez otwierania gniazda. Podkarmianie przynosi najlepsze efekty wtedy, by jest wykonane w optymalnych terminach, z odpowiednio dobranymi pokarmami i w warunkach zapewniających maksymalne wykorzystanie przy najmniejszym zużyciu energii pszczół. Podkarmiaczka będzie niezbędna także w razie pogorszenia się warunków pogodowych, gdy niemożliwe jest naturalne karmienie pszczół. 

Podkarmiaczka korpusowa i powałkowa

Podkarmiaczki powałkowe służą głównie do podawania mniejszych porcji syropu. Są umieszczane na powałce ula wielokorpusowego. Na czym polega ich działanie? Pszczoły wchodzą do podkarmiaczki przez otwór dolny i pobierają syrop cukrowy osłonięty kołpakiem. Jeśli chcemy podać mniejszą ilość pokarmu płynnego możemy wykorzystać małą podkarmiaczkę. W naszej ofercie każdy bartnik znajdzie nawet podkarmiaczki dedykowane do ulików weselnych ze styropianu.

Podkarmiaczki korpusowe są chętnie stosowane do uzupełniania zapasów zimowych. Wyróżniają się zintegrowanym elementem z utwardzonego styropianu. W jaki sposób działa podkarmiaczka wielkopolska korpusowa? Pszczoły wchodzą do niej żeby pobrać pokarm przez otwór w dolnej części. Przemieszczają się do miejsca z syropem cukrowym i wracają z nim do gniazda.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele innowacyjnych produktów. Dzięki wieloletniemu, branżowemu doświadczeniu stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów. Prezentowane podkarmiaczki to jedno z bardziej praktycznych i przydatnych akcesoriów ułatwiających prace pasieczne. Podkarmiaczki służą do podawania rodzinie pszczelej dodatkowego pokarmu. Stosowane są również jako poidła w okresie kiedy wzrasta zapotrzebowanie pszczół na wodę. Dobrze dobrana stymulacja pokarmowa pozwala rodzinie pszczelej na odpowiedni rozwój i wzrost wydajności samych pasiek. W naszych produktach stawiamy na pełną ich funkcjonalność. Tak jest również w przypadku podkarmiaczek. Do Państwa dyspozycji pozostaje wiele ich rodzajów; korpusowe, wiaderkowe czy skrzynkowe. Dostosowane są do potrzeb mniejszych jak i bardziej profesjonalnych pasiek. Warto śledzić nasze nowości ponieważ bardzo często uaktualniamy nasze produkty dodatkowymi rozwiązaniami technicznymi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw na profesjonalne produkty LYSON.

Te pomysłowe i funkcjonalne urządzenia umożliwiają skuteczne dokarmianie pszczół w okresach kiedy wymaga od nas tego konkretna sytuacja. Dzięki tym produktom możemy wpłynąć na optymalny rozwój pszczół i utrzymać ich kondycję na odpowiednim poziomie. Mamy do dyspozycji podkarmiaczki powałkowe i korpusowe. Dobór odpowiedniej zależy od potrzeb pszczelarza. Obecnie podkarmiaczki stały się nieodłącznym elementem każdej pasieki. Produkty LYSON dostosowane są do potrzeb każdego rodzaju pasieki, tych hobbistycznych oraz dużych, produkcyjnych. Postaw na sprawdzone produkty, wybierz markę LYSON.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.