Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Przechowywanie miodu

Praktyczne pojemniki na miód

Przechowywanie miodu ma ogromne znaczenie dla jego jakości i smaku. W naszym asortymencie każdy bartnik znajdzie wysokiej jakości pojemniki na miód i odstojniki, które są dedykowane zarówno dla właścicieli dużych pasiek, jak i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze produkty są zawsze wykonane z materiałów...

Praktyczne pojemniki na miód

Przechowywanie miodu ma ogromne znaczenie dla jego jakości i smaku. W naszym asortymencie każdy bartnik znajdzie wysokiej jakości pojemniki na miód i odstojniki, które są dedykowane zarówno dla właścicieli dużych pasiek, jak i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze produkty są zawsze wykonane z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują długie użytkowanie. Różne pojemności, funkcje i materiały wykonania sprawią, że z pewnością znajdziesz pojemnik na miód odpowiadający twoim potrzebom, zabierając go na targi, używając w pasiece przemysłowej czy w warunkach domowych.

Kilka słów o przechowywaniu miodu

Przechowywanie miodu jest bardzo ważne, gdyż wiąże się z jego jakością. Ten produkt pszczeli powinien znajdować się w szczelnie zamkniętym pojemniku, z daleka od promieni słonecznych, w temperaturze pokojowej lub niższej. Jeśli zależy nam na przechowywaniu miodu do celów komercyjnych, konieczne jest zastosowanie specjalnych pomieszczeń o obniżonej temperaturze i odpowiednio dopasowanej wilgotności powietrza.

Wiadro na miód i mniejsze pojemniki

W mniejszych pasiekach nieocenione będzie wiadro na miód, które pozwala na wygodne rozlewanie go po miodobraniu i napełnianie pojemników. Modele nierdzewne są trwałe i nie wpływają negatywnie na smak czy trwałość miodu. Mogą nawet posłużyć jako odstojnik do miodu, jeśli chcemy zmniejszyć koszty prowadzenia pasieki. Wiadro do miodu z polipropylenu jest mniej kosztowną opcją, sprawdzając się przy okazji podczas różnorodnych prac bartniczych. 

Profesjonalne odstojniki do miodu

Pojemnik na miód do pasieki średniej wielkości i pasieki towarowej musi pełnić dodatkowe funkcje. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne modele o różnorodnej pojemności, do których można dobrać sita i inne akcesoria. Dzięki nim nasz miód będzie mógł prawidłowo się wyklarować. Odstojnik na miód może być nawet wyposażony w specjalne sito poziome, płaszcz wodny, pompę i inne ważne funkcje, które docenią doświadczeni bartnicy. 

Dodatkowe akcesoria

W naszej ofercie można znaleźć także szereg dodatkowych akcesoriów, które ułatwią prace związane z przechowywaniem miodu. Ociekacze czy stojaki, worki do beczek i uchwyty do odstojnika to tylko nieliczne z nich, które warto nabyć w komplecie do swojej pasieki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania produktów, które przyspieszą i ułatwią wybrane prace.

WięcejPromocja na Ule styropianowe 10+1

Przechowywanie miodu 
Jest 98 produktów.

Podkategorie

 • Odstojniki z płaszczem grzewczym

  Pojemniki na miód – odstojniki – są wykonane ze stali nierdzewnej, która nie wpływa na właściwości ani smak miodu. Specjalny zawór spustowy do nalewania miodu zapewni precyzyjne, wygodne dozowanie. W naszym asortymencie znajdą Państwo także modele plastikowe, które są bardziej ekonomiczne i sprawdzą się w mniejszych pasiekach. Odstojniki charakteryzują się różną wielkością, pojemnością oraz dodatkowymi parametrami, które ułatwiają pracę pszczelarza.

 • Odstojniki nierdzewne prostokątne
 • Odstojniki nierdzewne okrągłe

  Dzięki odstojnikom na miód, rozlewanie miodu do słoików stanie się łatwym zadaniem, w czasie którego nie uronimy ani kropli produktu pszczelego. 

 • Odstojniki polipropylenowe

  Odstojniki polipropylenowe na miód to wspomniane wcześniej odstojniki wykonane z polipropylenu. Wiadra są dostępne w wielu pojemnościach, a dzięki swojej przystępnej cenie są chętnie używane do przechowywania miodu. Dzięki szczelnej i wytrzymałej pokrywie stanowią wręcz idealny pojemnik na miód. Można je używać w trakcie pozyskiwania miodu, a także zastosować do wielu innych czynności w pasiece i poza nią.

 • Wiadra nierdzewne

  W naszym asortymencie oferujemy pojemniki na miód, w których można przechowywać go w warunkach domowych, w pasiece przemysłowej oraz zabrać ze sobą np. na targi. W sklepie Łysoń każdy bartnik znajdzie również odstojniki na miód, wiadra, beczki i mniejsze akcesoria niezbędne do prawidłowego przechowywania produktu pszczelego.

 • Wiadra polipropylenowe

  Pojemniki plastikowe na miód to wspomniane wcześniej odstojniki wykonane z polipropylenu oraz wiadra z polipropylenu. Wiadra są dostępne w wielu pojemnościach, a dzięki swojej przystępnej cenie są chętnie używane do przechowywania miodu. Dzięki szczelnej i wytrzymałej pokrywie stanowią wręcz idealny pojemnik na miód. Można je używać w trakcie pozyskiwania miodu, a także zastosować do wielu innych czynności w pasiece i poza nią.

 • Zbiorniki i beczki

  Beczki na miód docenią pszczelarze prowadzący pasieki średniej wielkości i towarowe, gdyż są one jednocześnie zbiornikiem na miód, z dnem bębna w kształcie stożka, dzięki czemu ani kropla miodu nie pozostanie w jego wnętrzu. Są one zazwyczaj wykonane ze stali nierdzewnej i występują aż w czterech wariantach – zwykłej, z mieszadłem, z podgrzewaczem miodu lub z mieszadłem oraz podgrzewaczem. Te pojemniki na miód mogą w sobie pomieścić nawet 2000 l lub więcej.

 • Stojaki i uchwyty

  Pojemniki na miód wymagają często wielu dodatkowych akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowego działania. Stojaki pod odstojniki umożliwiają ich wygodne przechowywanie. Z biegiem czasu uszkodzeniu mogą ulec uszczelki, zawory czy nawet świdry, które również można nabyć w naszym sklepie.

 • Sita do odstojników
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 98 elementów