Przechowywanie miodu

Pokazano 1-60 z 114 pozycji

Praktyczne pojemniki na miód

Przechowywanie miodu ma ogromne znaczenie dla jego jakości i smaku. W naszym asortymencie każdy bartnik znajdzie wysokiej jakości pojemniki na miód i odstojniki, które są dedykowane zarówno dla właścicieli dużych pasiek, jak i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze produkty są zawsze wykonane z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują długie użytkowanie. Różne pojemności, funkcje i materiały wykonania sprawią, że z pewnością znajdziesz pojemnik na miód odpowiadający twoim potrzebom, zabierając go na targi, używając w pasiece przemysłowej czy w warunkach domowych.

Kilka słów o przechowywaniu miodu

Przechowywanie miodu jest bardzo ważne, gdyż wiąże się z jego jakością. Ten produkt pszczeli powinien znajdować się w szczelnie zamkniętym pojemniku, z daleka od promieni słonecznych, w temperaturze pokojowej lub niższej. Jeśli zależy nam na przechowywaniu miodu do celów komercyjnych, konieczne jest zastosowanie specjalnych pomieszczeń o obniżonej temperaturze i odpowiednio dopasowanej wilgotności powietrza.

Wiadro na miód i mniejsze pojemniki

W mniejszych pasiekach nieocenione będzie wiadro na miód, które pozwala na wygodne rozlewanie go po miodobraniu i napełnianie pojemników. Modele nierdzewne są trwałe i nie wpływają negatywnie na smak czy trwałość miodu. Mogą nawet posłużyć jako odstojnik do miodu, jeśli chcemy zmniejszyć koszty prowadzenia pasieki. Wiadro do miodu z polipropylenu jest mniej kosztowną opcją, sprawdzając się przy okazji podczas różnorodnych prac bartniczych. 

Profesjonalne odstojniki do miodu

Pojemnik na miód do pasieki średniej wielkości i pasieki towarowej musi pełnić dodatkowe funkcje. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne modele o różnorodnej pojemności, do których można dobrać sita i inne akcesoria. Dzięki nim nasz miód będzie mógł prawidłowo się wyklarować. Odstojnik na miód może być nawet wyposażony w specjalne sito poziome, płaszcz wodny, pompę i inne ważne funkcje, które docenią doświadczeni bartnicy. 

Dodatkowe akcesoria

W naszej ofercie można znaleźć także szereg dodatkowych akcesoriów, które ułatwią prace związane z przechowywaniem miodu. Ociekacze czy stojaki, worki do beczek i uchwyty do odstojnika to tylko nieliczne z nich, które warto nabyć w komplecie do swojej pasieki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania produktów, które przyspieszą i ułatwią wybrane prace.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.