Miodarki kasetowe

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Jeśli prowadzisz średnią lub dużą pasiekę to miodarka kasetowa będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Ramki umieszczane są w tym typie miodarek w specjalnych kasetach. Są to kasety ruchome będąc zarazem integralną częścią urządzenia. Do wyboru pozostaje cykl wirowania. Może to być cykl półautomatyczny lub w pełni automatyczny. Wszystko w zależności Państwa potrzeb i wymogów. Każde z produkowanych przez nas urządzeń wyposażona jest w wiele programów ułatwiających pracę w pasiece. Nasze urządzenia od wielu już lat usprawniają pasieczne działania ale także skutecznie zwiększają wydajność produkcyjną każdego pszczelarskiego warsztatu. Głównymi cechami miodarek kasetowych jest ich niezawodność oraz stabilność. Urządzenia wykonane są wedle najwyższych standardów branżowych. Do ich produkcji używamy najlepszej jakości materiałów, zapewniając tym samym niezawodne i wieloletnie działanie. Jeśli szukasz optymalnych rozwiązań postaw na produkty Firmy LYSON. W toku naszej prawie trzydziestoletniej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie konstrukcyjne – wszystkie nasze produkty wielokrotnie testujemy w naszych pasiekach.


Miodarka kasetowa jest urządzeniem przeznaczonym dla średnich i dużych pasiek. Jest wyposażona w zmienną liczbę ruchomych kaset w których umieszczone są ramki. Cykl wirowania może być w pełni automatyczny lub półautomatyczny, a każde z urządzeń posiada szereg programów, które ułatwią pracę. Miodarki kasetowe są stabilne i niezawodne, wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają ich długie i niezawodne działanie.

FAQ

Czy konieczne jest odkręcenie kosza miodarki w celu jej mycia i konserwacji?

Nie jest to konieczne. Wystarczy użyć odpowiednich środków do mycia.

Jednakże w przypadku chęci/konieczności odkręcenia kosza – podajemy instrukcję demontażu na przykładzie miodarek 4-6 kasetowych 230V + 12V

• ściągnąć osłonę kół pasowych
• poluzować i ściągnąć pasek klinowy
• poluzować śrubę na kole pasowym
• odkręcić i zdjąć belkę górną z pokrywami
• wyjąć kosz

2

Czym się różni w miodarce sterowanie automatyczne od półautomatycznego ?

  • Automatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 10 programów automatycznych domyślnie zaprogramowanych, ale z możliwością ich przeprogramowania wg potrzeb użytkownika.
  • Półautomatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 1 automatyczny.
0
https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.