Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Elementy uli styropianowych

Chcesz skomponować własną konfigurację ula styropianowego ? Dwa korpusy styropianowe to dla Ciebie za mało ? Zawsze jest możliwość zakupu dodatkowych elementów do Twojego ula! Dzięki kompatybilności wszystkich elementów, możesz dowolnie dobierać, wybierać i układać ul według swoich potrzeb!

Oferujemy Państwu ule styropianowe, które charakteryzu...

Chcesz skomponować własną konfigurację ula styropianowego ? Dwa korpusy styropianowe to dla Ciebie za mało ? Zawsze jest możliwość zakupu dodatkowych elementów do Twojego ula! Dzięki kompatybilności wszystkich elementów, możesz dowolnie dobierać, wybierać i układać ul według swoich potrzeb!

Oferujemy Państwu ule styropianowe, które charakteryzują się niewielką masą i gabarytami, które czynią je szczególnie przydatne w paskach wędrownych. Ule są wyjątkowo lekkie, odporne na trudne warunki atmosferyczne i ekologiczne. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych, żywotnych uli to styropianowe modele są trafionym wyborem.

Więcej
Jesienna Promocja na sprzęt pszczelarski firmy ŁYSOŃ 2019!

Elementy uli styropianowych Jest 111 produktów.

Podkategorie

 • Daszki
 • Korpusy
 • Powałki
 • Dennice
 • Poławiacze pyłku
 • Pierścienie
 • Podkarmiaczki

  Wysokiej jakości podkarmiaczki do uli styropianowych

  Podkarmiaczki do uli styropianowych to niezbędne akcesoria bartnika, który planuje okresowe dokarmianie rodzin pszczelich mające wspomóc ich rozwój, ułatwić przetrwanie zimy czy ułatwić robienie odkładów.  Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i lekkie podkarmiaczki korpusowe oraz inne modele, które różnią się wielkością, miejscem umieszczenia i co za tym idzie przeznaczeniem. Podkarmiaczki dla pszczół wewnętrzne sprawdzą się praktycznie w ciągu całego roku. Każda z nich jest dedykowana do innego rodzaju ula, dlatego należy dopasować ją do modeli posiadanych w swojej pasiece. 

  Ule styropianowe zyskały na popularności dzięki swojej lekkości, łatwości w czyszczeniu i schludnemu wyglądowi – podkarmiaczka powałkowa będzie jego doskonałym uzupełnieniem. 

  Funkcjonalne powałko-podkarmiaczki i modele korpusowe

  Podkarmiaczki powałkowe i korpusowe powinny być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne, by umożliwić podawanie pszczołom pokarmu w ulach. Wysokiej jakości produkty umożliwiają napełnienie ich pokarmem bez otwierania gniazda. Podkarmianie przynosi najlepsze efekty wtedy, by jest wykonane w optymalnych terminach, z odpowiednio dobranymi pokarmami i w warunkach zapewniających maksymalne wykorzystanie przy najmniejszym zużyciu energii pszczół. Podkarmiaczka będzie niezbędna także w razie pogorszenia się warunków pogodowych, gdy niemożliwe jest naturalne karmienie pszczół. 

  Podkarmiaczka korpusowa i powałkowa

  Podkarmiaczki powałkowe służą głównie do podawania mniejszych porcji syropu. Są umieszczane na powałce ula wielokorpusowego. Na czym polega ich działanie? Pszczoły wchodzą do podkarmiaczki przez otwór dolny i pobierają syrop cukrowy osłonięty kołpakiem. Jeśli chcemy podać mniejszą ilość pokarmu płynnego możemy wykorzystać małą podkarmiaczkę. W naszej ofercie każdy bartnik znajdzie nawet podkarmiaczki dedykowane do ulików weselnych ze styropianu.

  Podkarmiaczki korpusowe są chętnie stosowane do uzupełniania zapasów zimowych. Wyróżniają się zintegrowanym elementem z utwardzonego styropianu. W jaki sposób działa podkarmiaczka wielkopolska korpusowa? Pszczoły wchodzą do niej żeby pobrać pokarm przez otwór w dolnej części. Przemieszczają się do miejsca z syropem cukrowym i wracają z nim do gniazda.

 • Przegrody zacieśniające

  Przegrody do uli

  Dbasz o swoje pszczoły i chcesz, by były zdrowe i produkowały jak najwięcej miodu? Wiosną, jesienią konieczne może być ocieplenie ula za pomocą profesjonalnych produktów, które zadbają o bezpieczną zimowlę owadów. W naszym asortymencie każdy pszczelarz znajdzie również przegrody do uli wielkopolskich oraz innych modeli, które pomogą zorganizować przestrzeń wewnątrz ula, gdy pszczoły nie zajmują całości. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wykonane z wytrzymałych, profesjonalnych materiałów, które gwarantują trwałość i idealne dopasowanie. Sprawdzą się one w każdej pasiece, niezależnie od jej wielkości i charakteru.

  Przegrody do uli warszawskich i innych modeli

  Przegrody do uli dadant oraz innych modeli muszą być dopasowane do rozmiaru ula, by mogły do niego ściśle przylegać, umożliwiając jednocześnie łatwe wyjęcie w razie potrzeby. Ich lekkość i świetna wytrzymałość sprawiają, że zapewnią najlepsze oddzielenie części niezamieszkałej od zamieszkanej. Przegrody do uli można stosować w formie ocieplenia – zmniejszając przestrzeń potrzebną do ogrzania bądź na wiosnę, by przyśpieszyć rozwój rodziny pszczelej. Każdy model charakteryzuje się wymiarami dostosowanymi do wymiarów ula.

  Zatwór do ula (inaczej przegroda) należy do elementów uli styropianowych, które doceni każdy bartnik dbający o siłę rodzin i ich bezpieczną zimowlę.

 • Elementy ulików weselnych
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 111 elementów