Elementy uli styropianowych

Pokazano 1-60 z 211 pozycji

Chcesz skomponować własną konfigurację ula styropianowego ? Dwa korpusy styropianowe to dla Ciebie za mało ? Zawsze jest możliwość zakupu dodatkowych elementów do Twojego ula! Dzięki kompatybilności wszystkich elementów, możesz dowolnie dobierać, wybierać i układać ul według swoich potrzeb!

Oferujemy Państwu ule styropianowe, które charakteryzują się niewielką masą i gabarytami, które czynią je szczególnie przydatne w paskach wędrownych. Ule są wyjątkowo lekkie, odporne na trudne warunki atmosferyczne i ekologiczne. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych, żywotnych uli to styropianowe modele są trafionym wyborem.

Ule styropianowe to obecnie najbardziej popularne i optymalne rozwiązania pasieczne. Jako producent uli z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zapewniamy, że wybranie tego typu materiału może realnie wpłynąć na zwiększenie wydajności każdego rodzaju pasieki. Produkujemy sprzęt i akcesoria dedykowane do pasiek hobbistycznych ale także dużych, produkcyjnych. To głównie od potrzeb pszczelarza zależy jakie akcesoria dobierze do własnych wymagań. W tej kategorii znajdziecie Państwo elementy uzupełniające do uli styropianowych. Do wyboru pozostają: daszki ulowe, korpusy, dennice, powałki, pierścienie dystansowe, poławiacze pszczelego pyłku, przegrody zacieśniające, podkarmiaczki oraz elementy ulików weselnych. Odpowiednie dobranie akcesoriów może realnie zwiększyć możliwości produkcyjne każdej pasieki. Zachęcamy aby skontaktować się z działem sprzedaży Firmy LYSON. Doświadczony sztab specjalistów doradzi oraz odpowie na najbardziej nurtujące Państwa pytania. Stosuj produkty marki LYSON, postaw na najlepsze rozwiązania.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.