Części, akcesoria do miodarek

Pokazano 1-60 z 76 pozycji

Akcesoria do miodarki – dodatki i części zamienne

Wśród akcesoriów do miodarek znaleźć można części podstawowe oraz osprzęt dodatkowy. Można u nas kupić między innymi: worki do wirowania odsklepin do umieszczenia w wirówce, napęd ręczny z hamulcem czy przezroczyste pokrywy do miodarek z pleksi. Warte uwagi są także podkładki amortyzujące pod nogi miodarki. Zapobiegają one przemieszczaniu się urządzenia podczas wirowania. Wiele części do miodarek jest dobieranych do konkretnego modelu urządzenia. Kosze, kasety, ale także napędy, które modyfikują miodarki ręczne, zamieniając je w urządzenia elektryczne.

 

Możliwość zakupu części do wirówek do miodu ma znaczenie, gdy podczas wieloletniego użytkowania sprzętu niektóre jego elementy ulegają zużyciu. Cieszące się największym zainteresowaniem akcesoria do miodarek to przede wszystkim kosze do i silniki dostosowane do poszczególnych modeli wirówek do miodu. Wymianę części do miodarek lub ich modernizację zaplanujmy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu – wówczas na miodobranie sprzęt będzie gotowy.


Jak ulepszyć miodarkę?


Kupując miodarkę LYSON można wyposażyć ją w dodatkową opcję - podgrzewane dno lub podgrzewany bęben. Takie rozwiązanie pozwala na wirowanie miodu w niskich temperaturach, ale z zachowaniem odpowiedniej ciepłoty miodu za pomocą regulatora temperatury. Opcja ta sprawdza się szczególnie przy obróbce miodu wrzosowego.

Warte uwagi są również sterowania automatyczne do miodarek kasetowych i radialnych – pozwalają one pszczelarzowi zająć się innymi pracami w trakcie wirowania. W opcji sterownika prędkość czy kierunek wirowania jest ustalany przez użytkownika. Wybierając samodzielnie te parametry można przygotować kilka różnych programów dla różnych gatunków miodu.


Akcesoria i ulepszenia do miodarek z oferty naszej firmy z pewnością należycie uzupełnią podstawowy sprzęt pasieczny i uczynią miodobranie sprawniejszym. Jeśli chcesz skonsultować swój wybór akcesoriów do miodarek – zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: tel: +48 33 875 99 40

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.