Kapelusze i czapki pszczelarskie

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

W przypadku projektów naszej odzieży stosujemy zasadę, że najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Kapelusze i czapki LYSON to bezsprzeczny komfort i wygoda. W codziennej pracy pszczelarza są to dwa główne elementy charakteryzujące działania pasieczne. Powyższe nierozerwalnie łączy się z pasją, a ta powinna zawsze sprawiać nam przyjemność. Nasze branżowe doświadczenie pozwala nam na ułatwianie działań w pasiece dzięki wygodnej odzieży. Stosuj tylko sprawdzone rozwiązania.

Oferujemy wysokiej jakości kapelusze pszczelarskie, które będą pomagały w ochronie zarówno doświadczonym bartnikom, jak i dla pszczelarzy stawiających swoje pierwsze kroki. Nasze modele są wygodne, funkcjonalne i doskonale pasują do kombinezonów oraz bluz, dając możliwość ochrony przed bardziej agresywnymi rasami pszczół. Przygotowaliśmy bogatą ofertę modeli, by umożliwić każdemu znalezienie najlepszego dla siebie. Zobacz, czym się różnią i znajdź najlepszy produkt odpowiadający twoim potrzebom.

Kapelusz pszczelarski z różnorodnymi funkcjonalnościami

Kapelusz pszczelarski jest wyposażony w siatkę, która chroni przed przedostaniem się pszczół do wewnątrz. Siatka z przodu jest zazwyczaj koloru czarnego, gdyż najmniej skupia promienie słoneczne i w najmniejszym stopniu rozprasza nasz wzrok. Kapelusz jednocześnie chroni przed słońcem i sprawia, że siatka chroni twarz, nie przylegając do skóry. Może on być jednobarwny, w moro lub w inne interesujące wzory. Kapelusze pszczelarskie z pełną siatką wokół ronda są polecane na ciepłe, słoneczne dni, dając najlepszą wentylację.

Wybrane kapelusze pszczelarskie posiadają zamiast siatki materiał z tyłu, który zabezpiecza tył głowy oraz szyję przed użądleniami. Jest to model polecany na chłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdują się także kapelusze z możliwością odsłonięcia siatki bez konieczności zdejmowania produktu z głowy, by zobaczyć np. interesujący detal w ulu. Masz własny kapelusz lub czapkę i nie potrzebujesz całej konstrukcji? Wybierz samą siatkę, którą wygodnie założysz na własną odzież.
W naszej ofercie znajdziesz także zapasowe kapelusze do kombinezonów.

Maski pszczelarskie

Oferujemy również maski pszczelarskie, które zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy z agresywnymi pszczołami. Tego rodzaju produkt nie posiada kapelusza, zamiast niego chroni głowę i szyję przed pszczołami. 

Do kapelusza lub maski dobierz inne elementy ubioru pszczelarza. W każdej pasiece polecane są kombinezon pasieczny bądź sama bluza, dodatkowo rękawice oraz odpowiednie buty. W naszym asortymencie oferujemy także inną odzież taką jak kurtki przeciwdeszczowe, koszulki czy ciepłe polary, które zapewnią komfort przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.