Uchwyt do drutu

Uchwyt do drutu

Uchwyt do drutu z hamulcem to niezwykle przydatne urządzenie, które doceni każdy pszczelarz zajmujący się mi.in. wtapianiem węzy w ramki.

4106
28,30 zł
Brutto
23,01 zł netto

 

Produkt wykonany ze stali galwanizowanej może być wykorzystywany do szpulek z drutem o wadze do 1 kg. Ruchoma klapka pomaga utrzymać w pracowni porządek i uniknąć poplątania bądź rozwijania się drutu.


Rolka z drutem umieszczona na drewnianej szpuli zabezpieczona jest przed zsuwaniem metalową podkładką zakręcaną nakrętką motylkową – co sprawia, że montaż drutu jest szybki i łatwy.


Dzięki nawierconym otworom urządzenie można zamontować do ściany lub do stołu, co zdecydowanie ułatwia pracę i pozwala szybko i sprawnie wykonywać zaplanowane czynności.

Wymiary:

  • Szerokość: 12 cm
  • Głębokość: 12 cm
  • Wysokość: 10 cm

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.