Pułapka na szerszenie

Pułapka na szerszenie

Pułapka na szerszenie wykonana z plastiku.

Kolor produktu zależy od partii materiału.

3103
12,00 zł
Brutto
9,76 zł netto

 

Szukasz sposobu na pozbycie się szerszeni z otoczenia? Mamy w naszej ofercie świetny produkt, który w tym pomoże. Działanie pułapki jest proste: po umieszczeniu w środku substancji wabiącej,  owad z łatwością dostaje się do wnętrza pułapki, ale nie ma możliwości się z niej wyjść. Pułapka jest lekka, łatwa w utrzymaniu higieny, rączka pozwala ją bez problemu zawiesić na sznurku bądź haczyku w miejscu gdzie owady są najbardziej uciążliwe.

Do akcesoriów polecamy ramki, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć kraty odgrodowe proponujemy także bluzy pozwalające na bezpieczny obchód uli.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.