• Oferta dotacyjna
Dysza dozująca do dozowników z modułem zębatym

Dysza dozująca do dozowników do miodu z modułem zębatym wyprodukowanych do kwietnia 2021

Dysza wykonana jest ze stali nierdzewnej (OH18N9)

W20403
413,00 zł
Brutto
335,77 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Akcesoria tworzone przez specjalistów Firmy LYSON tworzone są na bazie doświadczenia oraz długoletnich prac pasiecznych, realizowanych w naszym przedsiębiorstwie. Nasze produkty cieszą się wysokim stopniem zainteresowania wśród odbiorców z całego świata. Ich wysoka popularność sprawia, że tworzymy dodatkowe usprawnienia, które są w pełni dostosowane do wymogów rynku i branży pszczelarskiej. Wielokrotnie mamy do czynienia z sytuacją kiedy nawet najdrobniejsze aktualizacje zwiększają wydajność prac pasiecznych, ale także prac opierających się na finalnej konfekcji miodu oraz pozostałych produktów pszczelich. Tak też jest w przypadku dyszy dozującej do dozowników z modułem zębatym. Dysza wykonana jest ze stali nierdzewnej (OH18N9).

Ciężar dyszy to zaledwie 0,6 kg. Przystosowana została do dozowników z modułem zębatym. W dyszy zastosowaliśmy gwint przyłączeniowy typu M38 x 1,5 – jest on identyczny w porównaniu z gwintem dyszy montowanej standardowo do dozownika. W przypadku najnowszego rozwiązania zastosowaliśmy specjalną membranę zapobiegającą kapaniu miodu w momencie kiedy następuje jego przerwa w pracy. Membranę wykonaliśmy z tworzywa EPDM. Membrana traktowana jest jako część zamienna, dostępna w naszej ofercie jako odrębny produkt. Gumka zastosowana w dyszy to element wymienny. Produkt wykonany i przetestowany został w trybie pełnej kontroli jakości z ramienia naszego działu konstrukcyjnego. Zapewniamy, że do produkcji dyszy zastosowane zostały materiały atestowane; dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dozowników oraz pozostałych urządzeń ułatwających dystrybucję i konfekcjonowanie miodu. W skład w/w produktów wchodzą m. in. urządzenia wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i pompowania miodu z modułem zębatym, jak również na stole obrotowym. W ofercie znajdują się również urządzenia ssąco tłoczące do kremowania i przepompowywania miodu, a także specjalne linie do rozlewania miodu. Każda pasieka zasługuje na najwyższą jakość stosowanych urządzeń. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zapewnij sobie najwyższy stopień ergonomii prac pasiecznych – uzyskaj najwyższą wydajność swojej pasieki – stosuj produkty Firmy LYSON.

Dane techniczne:

 • dysza wykonana ze stali nierdzewnej (OH18N9)
 • przystosowana jest do dozowników z modułem zębatym
 • gwint przyłączeniowy M38x1,5 identyczny jak w dyszach montowanych standardowo do dozowników z modułem zębatym
 • dysza wyposażona jest w membranę, która zapobiega kapaniu miodu podczas przerw w pracy dozownika
 • membrana wykonana z tworzywa EPDM

Wymiary i waga:

 • wysokość – 48 mm
 • średnica –   72 mm
 • waga netto – 0,6 kg

DYSZA STOSOWANA W DOZOWNIKACH PRODUKOWANYCH DO KWIETNIA 2021r.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
 • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
 • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
  *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
 • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.