Kreatywne pudełka


Idealny prezent dla każdego

Odkryj nasze pudełka kreatywne, które są perfekcyjnym upominkiem dla każdego, kto ceni sobie kreatywność i radość tworzenia. Te zestawy to świetna zabawa rodzinna, zachęcająca do spędzania czasu razem, tworząc coś wyjątkowego. W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnych mydełek – od formy po naturalne składniki.

Zestaw pełen wspaniałych możliwości

W skład każdego kreatywnego pudełka wchodzą: wielokrotnego użytku forma, mydlana baza glicerynowa, naturalny miód, wosk pszczeli, olejek eteryczny, susz kwiatowy, ozdobny papier, eco dratwa oraz drewniana szpatułka. Z tym zestawem możesz nie tylko stworzyć mydełka, ale również woskowe świece i inne dekoracje.

Prostota i wielofunkcyjność

Forma dołączona do zestawu jest wielorazowego użytku, elastyczna, lekka i łatwa w obsłudze. Dzięki temu wyjmowanie gotowych mydełek jest proste, a sama forma jest przystosowana do mycia w zmywarce. Dodatkowo, oferujemy unikatowe wzory form, co pozwala na jeszcze większą kreatywność i zabawę. Zestaw zawiera również pomocną instrukcję, dzięki której proces tworzenia mydełek jest bezpieczny i przyjemny dla całej rodziny.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.