Przegrody zacieśniające

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Przegrody do uli

Dbasz o swoje pszczoły i chcesz, by były zdrowe i produkowały jak najwięcej miodu? Wiosną, jesienią konieczne może być ocieplenie ula za pomocą profesjonalnych produktów, które zadbają o bezpieczną zimowlę owadów. W naszym asortymencie każdy pszczelarz znajdzie również przegrody do uli wielkopolskich oraz innych modeli, które pomogą zorganizować przestrzeń wewnątrz ula, gdy pszczoły nie zajmują całości. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wykonane z wytrzymałych, profesjonalnych materiałów, które gwarantują trwałość i idealne dopasowanie. Sprawdzą się one w każdej pasiece, niezależnie od jej wielkości i charakteru.

Przegrody do uli warszawskich i innych modeli

Przegrody do uli dadant oraz innych modeli muszą być dopasowane do rozmiaru ula, by mogły do niego ściśle przylegać, umożliwiając jednocześnie łatwe wyjęcie w razie potrzeby. Ich lekkość i świetna wytrzymałość sprawiają, że zapewnią najlepsze oddzielenie części niezamieszkałej od zamieszkanej. Przegrody do uli można stosować w formie ocieplenia – zmniejszając przestrzeń potrzebną do ogrzania bądź na wiosnę, by przyśpieszyć rozwój rodziny pszczelej. Każdy model charakteryzuje się wymiarami dostosowanymi do wymiarów ula.

Zatwór do ula (inaczej przegroda) należy do elementów uli styropianowych, które doceni każdy bartnik dbający o siłę rodzin i ich bezpieczną zimowlę.


Dbasz o swoje pszczoły i chcesz, by były zdrowe i produkowały jak najwięcej miodu? Wiosną, jesienią konieczne może być ocieplenie ula za pomocą profesjonalnych produktów, które zadbają o bezpieczną zimowlę owadów. W naszym asortymencie każdy pszczelarz znajdzie również przegrody do uli wielkopolskich oraz innych modeli, które pomogą zorganizować przestrzeń wewnątrz ula, gdy pszczoły nie zajmują całości. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wykonane z wytrzymałych, profesjonalnych materiałów, które gwarantują trwałość i idealne dopasowanie. Sprawdzą się one w każdej pasiece, niezależnie od jej wielkości i charakteru. Przegrody do uli Dadant oraz innych modeli muszą być dopasowane do rozmiaru ula, by mogły do niego ściśle przylegać, umożliwiając jednocześnie łatwe wyjęcie w razie potrzeby. Ich lekkość i świetna wytrzymałość sprawiają, że zapewnią najlepsze oddzielenie części niezamieszkałej od zamieszkanej. Przegrody do uli można stosować w formie ocieplenia – zmniejszając przestrzeń potrzebną do ogrzania bądź na wiosnę, by przyśpieszyć rozwój rodziny pszczelej. Każdy model charakteryzuje się wymiarami dostosowanymi do wymiarów ula. Zatwór do ula (inaczej przegroda) należy do elementów uli styropianowych, które doceni każdy bartnik dbający o siłę rodzin i ich bezpieczną zimowlę.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.