Ocieplacz na słoik do karmienia wiosennego – 1l

Ocieplacz na słoik do karmienia wiosennego – 1l

Służy do utrzymania odpowiedniej temperatury syropu.

W3015
19,90 zł
Brutto
16,18 zł netto

 

W okresie zróżnicowanych temperatur (najczęściej wiosną) pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę syropu podanego do podkarmienia, cieplejszy pokarm jest atrakcyjniejszy dla pszczół, które szybciej przenoszą go na ramki.

Do akcesoriów polecamy ramki, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć kraty odgrodowe proponujemy także bluzy pozwalające na bezpieczny obchód uli.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.