• Oferta dotacyjna
Spirala dekrystalizacyjna Ø330 mm 2x500W

Spirala dekrystalizacyjna Ø330 mm 2x500W

Spirala do dekrystalizacji  Ø330mm

W3208
2 350,00 zł
Brutto
1 910,57 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.


Spirala do dekrystalizacji miodu to specjalne narzędzie, które umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie kryształków ze skrystalizowanego miodu.

Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Posiada spiralny kształt, który pozwala na równomierne rozgrzewanie miodu i równomierne usuwanie kryształków, bez ryzyka przypalenia czy zniszczenia produktu.

Spirala jest łatwa w użyciu i można ją wykorzystać do dekrystalizacji zarówno małych jak i dużych ilości miodu. Wystarczy umieścić ją w naczyniu z miodem, ustawić odpowiednią temperaturę na urządzeniu (optymalne będą 42 stopnie Celsjusza, aby nie pozbawić miodu cennych właściwości).

Spirala do dekrystalizacji miodu jest niezastąpionym narzędziem dla pszczelarzy i miłośników miodu, którzy chcą cieszyć się płynnym miodem o doskonałym smaku i konsystencji przez cały rok. Jest łatwa w przechowywaniu i nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu można ją łatwo przechowywać i wykorzystać w dowolnym momencie.

W spirali do dekrystalizacji miodu zamontowany jest elektroniczny regulator temperatury.

Eelektroniczny regulator temperatury z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, regulacja temperatury
w zakresie 30-80°C. Każdy cykl grzania składa się z 3 kroków. Dla każdego z kroków definiujemy czas trwania
oraz wartość stabilizowanej temperatury. Po wykonaniu cyklu (upływie łącznego czasu zdefiniowanego w cyklu)
regulator przechodzi w stan wyłączenia . Czas trwania dekrystalizacji w zakresie 1 - 96 godz.

Parametry spirali:

  • średnica - 33cm
  • wysokość, do której można zanurzać grzałkę - 84cm
  • wysokość całkowita - 101cm
  • moc grzałek - 2x 500W

Do urządzeń dekrystalizujących polecamy filtrowania miodu bardzo dobrze sprawujące swoje zadanie, posiadamy również miodarki radialne, przydatne mogą okazać się także akcesoria do urządzeń kremujących.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.