Chciałbyś dołączyć do naszej pszczelarskiej rodziny? Jesteś pracowity/a jak pszczoła i posiadasz umiejętności i kwalifikacje, które są niezbędne w pracy na danym stanowisku?

ZASTANAWIASZ SIĘ, JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

1. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i wymaganiami stawianymi kandydatom.
2. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij CV na adres mail podany przy ogłoszeniu, na które chcesz rekrutować.
3. Selekcja aplikacji. Zapoznajemy się z treścią wszystkich zgłoszeń i wybieramy osoby, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
4. Rozmowa rekrutacyjna. Jeśli dotarłeś tutaj, to znaczy, że poznamy się osobiście, opowiemy Ci o naszej pracy i oczekiwaniach oraz będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu.
5. Zadanie praktyczne. Możesz sprawdzić, jak się odnajdujesz na nowym stanowisku, a my czy podołasz obowiązkom i nadążysz za tempem prac.
6. Witaj w rodzinie! Jeśli odnalazłeś się w naszym zespole i podołałeś zadaniu praktycznemu oraz odpowiadają Ci zaproponowane warunki pracy, to najprawdopodobniej zostałeś pracownikiem firmy Łysoń. Gratulujemy!

KOMPETENCJE

Niezależnie od stanowiska pracy, na jakie aplikujesz, zwracamy uwagę na kompetencje, które zawsze są mile widziane u kandydatów.
1. Zainteresowanie pszczelarstwem i otwartość na wiedzę w tym zakresie - działamy w sektorze pszczelarskim i będziesz miał/a styczność z tą tematyką. Choć na początku większość pojęć branżowych może wydawać się trudne, to z czasem fascynujący świat pszczół może Cię zainteresować do tego stopnia, że… założysz własną pasiekę. Tak się stało w przypadku wielu naszych kolegów i koleżanek. To „efekt uboczny” pracy w naszej firmie – jakże jednak pozytywny! - jeśli nie znasz się na pszczołach i sprzęcie pszczelarskim, to nic nie szkodzi. Szkolimy naszych pracowników i dajemy im czas na wdrożenie się w sprawy firmy. Wystarczą chęci i otwartość na wiedzę.
2. Innowacyjność - to ważny element w strategii naszej firmy. Będziemy oczekiwali od Ciebie pozytywnego reagowania na zmiany i nowe sposoby działania. Inicjatywa i aktywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań to cechy, które są mile widziane w każdym z działów naszej firmy.
3. Osiąganie sukcesu - bardzo nam zależy na dotrzymywaniu zobowiązań wobec naszych klientów i partnerów. Od Ciebie również będziemy tego oczekiwali. Samodyscyplina, samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy, poprawne identyfikowanie priorytetów i rzetelne skupienie się na nich oraz zaangażowanie niewątpliwie może przyczynić się do Twojego awansu.
4. Umiejętność pracy w zespole - możemy w tym miejscu sporo napisać o jasnej, rzeczowej komunikacji i o tym, jak bardzo jest istotna. Oczywiście dla nas również stanowi jeden z priorytetów, lecz tam, gdzie pracuje wiele ludzi jednocześnie różniących się charakterem, metodami pracy, poglądami czy doświadczeniami i nawykami, tam mogą pojawiać się sytuacje kryzysowe i konfliktowe. Musisz być przygotowany na różnice zdań i umiejętne wypracowywanie kompromisów, aktywne słuchanie oraz budowanie jasnych komunikatów. - odpowiedzialność. To najważniejsza rzecz w pracy zespołowej. Wystarczy, że jedna z osób zaangażowanych w projekt nie wykona swoich zadań, a przez to reszta zespołu nie może się wywiązać ze swoich obowiązków. Dlatego pracując dla nas, musisz być odpowiedzialny.
5. Wytrwałość - często działamy pod presją czasu. Przygotuj się na szybkie tempo. W obliczu zmian i krytyki nie poddawaj się i pracuj nad sobą, nie tracąc zdolności do trzeźwej oceny. Na miarę swoich możliwości staraj się być samodzielny, ale kiedy masz poważniejszy problem, nie bój się poprosić o pomoc.

Aktualne ogłoszenia

Aktualnie brak ofert
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.