Chciałbyś dołączyć do naszej pszczelarskiej rodziny? Jesteś pracowity/a jak pszczoła i posiadasz umiejętności i kwalifikacje, które są niezbędne w pracy na danym stanowisku?

ZASTANAWIASZ SIĘ, JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

1. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i wymaganiami stawianymi kandydatom.
2. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij CV na adres mail podany przy ogłoszeniu, na które chcesz rekrutować.
3. Selekcja aplikacji. Zapoznajemy się z treścią wszystkich zgłoszeń i wybieramy osoby, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
4. Rozmowa rekrutacyjna. Jeśli dotarłeś tutaj, to znaczy, że poznamy się osobiście, opowiemy Ci o naszej pracy i oczekiwaniach oraz będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu.
5. Zadanie praktyczne. Możesz sprawdzić, jak się odnajdujesz na nowym stanowisku, a my czy podołasz obowiązkom i nadążysz za tempem prac.
6. Witaj w rodzinie! Jeśli odnalazłeś się w naszym zespole i podołałeś zadaniu praktycznemu oraz odpowiadają Ci zaproponowane warunki pracy, to najprawdopodobniej zostałeś pracownikiem firmy Łysoń. Gratulujemy!

KOMPETENCJE

Niezależnie od stanowiska pracy, na jakie aplikujesz, zwracamy uwagę na kompetencje, które zawsze są mile widziane u kandydatów.
1. Zainteresowanie pszczelarstwem i otwartość na wiedzę w tym zakresie - działamy w sektorze pszczelarskim i będziesz miał/a styczność z tą tematyką. Choć na początku większość pojęć branżowych może wydawać się trudne, to z czasem fascynujący świat pszczół może Cię zainteresować do tego stopnia, że… założysz własną pasiekę. Tak się stało w przypadku wielu naszych kolegów i koleżanek. To „efekt uboczny” pracy w naszej firmie – jakże jednak pozytywny! - jeśli nie znasz się na pszczołach i sprzęcie pszczelarskim, to nic nie szkodzi. Szkolimy naszych pracowników i dajemy im czas na wdrożenie się w sprawy firmy. Wystarczą chęci i otwartość na wiedzę.
2. Innowacyjność - to ważny element w strategii naszej firmy. Będziemy oczekiwali od Ciebie pozytywnego reagowania na zmiany i nowe sposoby działania. Inicjatywa i aktywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań to cechy, które są mile widziane w każdym z działów naszej firmy.
3. Osiąganie sukcesu - bardzo nam zależy na dotrzymywaniu zobowiązań wobec naszych klientów i partnerów. Od Ciebie również będziemy tego oczekiwali. Samodyscyplina, samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy, poprawne identyfikowanie priorytetów i rzetelne skupienie się na nich oraz zaangażowanie niewątpliwie może przyczynić się do Twojego awansu.
4. Umiejętność pracy w zespole - możemy w tym miejscu sporo napisać o jasnej, rzeczowej komunikacji i o tym, jak bardzo jest istotna. Oczywiście dla nas również stanowi jeden z priorytetów, lecz tam, gdzie pracuje wiele ludzi jednocześnie różniących się charakterem, metodami pracy, poglądami czy doświadczeniami i nawykami, tam mogą pojawiać się sytuacje kryzysowe i konfliktowe. Musisz być przygotowany na różnice zdań i umiejętne wypracowywanie kompromisów, aktywne słuchanie oraz budowanie jasnych komunikatów. - odpowiedzialność. To najważniejsza rzecz w pracy zespołowej. Wystarczy, że jedna z osób zaangażowanych w projekt nie wykona swoich zadań, a przez to reszta zespołu nie może się wywiązać ze swoich obowiązków. Dlatego pracując dla nas, musisz być odpowiedzialny.
5. Wytrwałość - często działamy pod presją czasu. Przygotuj się na szybkie tempo. W obliczu zmian i krytyki nie poddawaj się i pracuj nad sobą, nie tracąc zdolności do trzeźwej oceny. Na miarę swoich możliwości staraj się być samodzielny, ale kiedy masz poważniejszy problem, nie bój się poprosić o pomoc.

Aktualne ogłoszenia

ZASTĘPCA KIEROWNIKA - RADZYMIN

MIEJSCE PRACY: RADZYMIN

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ:

 • komunikatywną, otwartą na budowanie aktywnych i trwałych relacji z Klientem
 • energiczną, pogodną, uczciwą i życzliwą
 • dyspozycyjną i gotową do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
 • potrafisz pracować w zespole
 • posiadającą prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
 • znasz język angielski na poziomie min. komunikatywnym
 • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta oraz w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
 • znasz dowolny program magazynowo-sprzedażowy
 • posiadasz znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej
 • mile widziane zainteresowanie pszczelarstwem
 • mile widziane doświadczenie w sprzedaży poprzez Allegro

Już dziś dołącz do naszego zespołu! TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ: organizacja pracy kilkuosobowego zespołu profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna) aktywna sprzedaż produktów dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, estetyczny wygląd oraz porządek na sklepie obsługa kasy pakowanie paczek z zamówieniami ZAINTERESOWANYM WSPÓŁPRACĄ OFERUJEMY: Umowę o pracę; praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego pracę w miłej atmosferze OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI NA ADRES EMAIL: REKRUTACJA@LYSON.COM.PL , W TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY UMIEŚCIĆ NAZWĘ STANOWISKA NA KTÓRE JEST SKŁADANA APLIKACJA. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. oraz Łysoń Sp. z o.o. z siedzibą w Sułkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000384597, REGON 121516572 *oraz Łysoń Sp. z o. o. z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 19714 1, REGON 1347830 . * Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo do: Dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w innym celu lub wobec przekazywania Pani/Pana danych osobowych innemu administratorowi danych; uzyskania wyczerpującej informacji dot.: występowania Pani/Pana danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby, celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze; stanu od kiedy przetwarza się Pani/Pana dane w zbiorze; ewentualnym źródle pozyskania danych; udostępniania Pani/Pana danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane. Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy.

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - KRAKÓW

MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

JESLI JESTEŚ OSOBĄ:

 • komunikatywną, otwartą na budowanie aktywnych i trwałych relacji z Klientem
 • energiczną, pogodną, uczciwą i życzliwą
 • dyspozycyjną i gotową do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
 • potrafisz pracować w zespole
 • posiadającą prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
Już dziś dołącz do naszego zespołu!

TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ:

 • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
 • aktywna sprzedaż produktów
 • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, estetyczny wygląd oraz porządek na sklepie
 • obsługa kasy

ZAINTERESOWANYM WSPÓŁPRACĄ OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę;
 • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego
 • pracę w miłej atmosferze

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI NA ADRES EMAIL: REKRUTACJA@LYSON.COM.PL , W TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY UMIEŚCIĆ NAZWĘ STANOWISKA NA KTÓRE JEST SKŁADANA APLIKACJA.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. oraz Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sułkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000384597, REGON 121516572 oraz Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Łysoń Sp. z o. o. Sp. k,. z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000482408, REGON 122972645 . Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo do: Dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w innym celu lub wobec przekazywania Pani/Pana danych osobowych innemu administratorowi danych; uzyskania wyczerpującej informacji dot.: występowania Pani/Pana danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby, celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze; stanu od kiedy przetwarza się Pani/Pana dane w zbiorze; ewentualnym źródle pozyskania danych; udostępniania Pani/Pana danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane. Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.