Otrzymane wyróżnienia motywują nas do dalszych działań, wdrażania nowych produktów i unowocześniania dostępnych rozwiązań dla polskiego pszczelarstwa.

2024

LYSON w gronie laureatów konkursu ORŁY e-handlu

Plebiscyt ORŁY wyłania najlepiej oceniane firmy z branży, działające na terenie kraju. Kapitułą oceniającą są sami klienci dzielący się opinią na portalach społecznościowych i innych stronach internetowych. Badanie przeprowadzono na podstawie opinii klientów, wyrażanych w ocenach. Sprawdzono najpopularniejsze platformy takie jak: Google Maps i Facebook, ale także alternatywne źródła opinii. 

2023

16 medali dla Grupy LYSON podczas Apimondii w Chile

Podczas ostatniego Międzynarodowego Kongresu APIMONDIA reprezentacja grupy LYSON przywiozła ze stolicy Chile aż 16 medal ( 6 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych), w tym złoty medal w kategorii dużych stoisk oraz szczególnie dla nas cenny medal w kategorii innowacji w pszczelarstwie.Tytuł Best Managed Companies 2023

Best Managed Companies Poland to znacząca inicjatywa, która wyróżnia najbardziej profesjonalne i innowacyjne firmy w Polsce. Program organizowany jest przez firmę doradczą Deloitte. Jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu. Nie jest to ocena osiąganych wyników finansowych, ale wdrożonej strategii oraz sposobów zarządzania zasobami i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2023

Zostaliśmy docenieni przede wszystkim za zdolność do ciągłego rozwoju. Diamenty Forbesa to coroczny ranking, który wyróżnia najbardziej dynamiczne i innowacyjne przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki. To prestiżowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie zaangażowania i wysiłków firm w dążeniu do doskonałości oraz osiąganiu wybitnych wyników. W trakcie uroczystej gali, redaktorzy Forbesa podkreślili duże skłonności firm w Małopolsce do myślenia o rozwoju.

Nagroda BUSINESS IDEA Przedsiębiorca Roku

Tomasz Łysoń był jednym z prelegentów podczas Targów Pomysłów na Biznes BUSINESS IDEA w Krakowie. Wystąpił z prezentacją „Frajda i satysfakcja najlepszą strategią biznesową - czyli o znaczeniu rodzinnych wartości w budowaniu silnej i stabilnej firmy". Po wydarzeniu został uhonorowany nagrodą dla Przedsiębiorcy Roku 2023 od Organizatora.

Wyróżnienie na Międzynarodowej Wystawie Pszczelarskiej w Pleven

Podczas corocznej wystawy pszczelarskiej w bułgarskim Pleven otrzymaliśmy wyróznienie za nowe technologie oraz za najlepszą prezentację stoiska.

2022

Friendly Workplace - wyróżnienie dla przyjaznych miejsc pracy

W listopadzie nasza firma otrzymała prestiżowy tytuł Friendly Workplace 2022 r. przyznawany przez redakcję MarkaPracodawcy.pl. Docenione zostało nasze nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Stale się rozwijamy i pracujemy nad tym, aby nasza firma była coraz bardziej przyjaznym miejscem pracy.

EKO Hero 2022 w kategorii Firmy

Doceniono nasz wkład w edukację proekologiczną oraz działania na rzecz lokalnej społeczności. Plebiscyt jest organizowany przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Gazetą Krakowską.

12 medali dla Grupy LYSON podczas Apimondii w Stambule

Podczas ostatniego Międzynarodowego Kongresu APIMONDIA reprezentacja grupy LYSON przywiozła ze stolicy Turcji aż 12 medal ( 6 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe), konkurując w nagrodzonych kategoriach m.in. z Australią, USA, Wielką Brytanią, Chinami czy Niemcami.


Złote medale otrzymaliśmy za: 
➖ książeczkę edukacyjną „Pewnego razu w pasiece…”
➖ ul edukacyjny
➖ fotografię o tematyce pszczelarskiej
➖ mydło peelingujące
➖ album „My life – my apiary”
➖ ekspozytor na miody

Tomasz Łysoń z nagrodą specjalną podczas 19. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku

Podczas gali finałowej EY Przedsiębiorca Roku w Warszawie, Tomasz Łysoń, Prezes Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń został wyróżniony nagrodą specjalną – za połączenie tradycji rodzinnej z prowadzeniem biznesu w harmonii z przyrodą i lokalną społecznością.

Nagrody od portalu przedsiębiorców Europejska Firma: Wielki Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu, Mocna Firma Godna Zaufania, Wielki Modernizator i Worldwide Company 2022

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Na jej podstawie otrzymaliśmy aż 6 prestiżowych tytułów.

2020

Wyróżnienie podczas Kongresu Firm Rodzinnych FORBES 2020

Od prestiżowego magazynu biznesowego Forbes otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii firm o przychodach do 100 mln zł 

Tytuł e-Gazeli Biznesu 2020

Znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniejszych polskich firm z sektora e-commerce tj. rankingu e-Gazele Biznesu w 2020. Żeby znaleźć się w tym rankingu trzeba być firmą transparentną i notować realny wzrost sprzedaży. O tytuł e-Gazeli Biznesu mogły ubiegać się firmy zajmujące się handlem w interencie, które w latach 2018-2019 odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i zysk w 2019 r.

2019

Cztery medale podczas kongresu Apimondia w Kanadzie

Zdobyliśmy 3 złote i jeden brązowy medal. W najbardziej prestiżowej kategorii INNOWACJE nasza firma zdobyła złoty medal za miodarkę, która jest przystosowana do osób z niepełnosprawnościami. Ten sprzęt z elektrycznym obliżaniem bębna możliwia pracę w pozycji siedzącej.

Czwarte z rzędu wyróżnienie od Pulsu Biznesu

Już czwarty raz znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu to potwierdzenie dynamicznego rozwoju oraz wiarygodności, jaką cieszymy się w oczach naszych Klientów.

2018

Wybitny Eksporter Roku

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich wyróżniło nas tytułem „Wybitny Eksporter Roku 2018”. Taki sam tytuł otrzymaliśmy również w 2013 roku.

2017

3 medale na Apimondii 2017 w Turcji

Podczas najważniejszego światowego wydarzenia pszczelarskiego, które odbywa się co 2 lata otrzymaliśmy 2 brązowe i jeden złoty medal.

2016

Tytuł Orła Eksportu 2016

Wyróżnienie przyznawane przez wydawcę tygodnika Wprost. Docenione zostało nasze ekspansywne podejście do biznesu i fakt, że sprzedaż na eksport stanowi blisko połowę przychodów firmy.

2015

3 medale na Apimondii 2015 w Korei

Podczas najważniejszego światowego wydarzenia pszczelarskiego, które odbywa się co 2 lata otrzymaliśmy 2 złote medale za elektroniczny system ochrony i kontroli pasiek oraz za miodarkę z wbudowanym modułem sterująco-ważącym.

2013

Pierwszy medal na Apimondii 2013 w Ukrainie

Nasz pierwszy sukces na Apimondii - wyróżnienie za najlepszą ekspozycję stoiska.

2011

Złoty medal na POLAGRA-TECH

Otrzymaliśmy bardzo znaczący medal podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych Polagra-Tech w Poznaniu.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.