• Wyprzedaż!
MiteZapper - ramka WL

MiteZapper - ramka WL

Sterowanie MiteZapper® pomaga chronić pszczoły przed roztoczami warrozy. Do zasilania urządzenia należy użyć 12V akumulatora samochodowego. Elektryczność wytwarza ciepło które zabija trutnie oraz roztocza. Zabijanie owadów powinno być stosowane 4-5 razy do roku lub co 18-23 dni w czasie wylęgu trutni.

8014
190,00 zł
Brutto
154,47 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Działanie:

Podobny do grzałki, MiteZapper® działa w oparciu o trutnie. Roztocze warroza woli 12 razy bardziej komórki trutniów. Po zamknięciu przez pszczoły wylęgu, należy połączyć MiteZapper® do 12 woltowego akumulatora samochodowego, ale można też użyć mniejszej i lżejszej 12 woltowej baterii 35Ah. Elektryczność wytwarza wystarczającą ilość ciepła do zabicia zarówno trutni jak i roztocza. Pszczoły oczyszczą klatkę w ciągu 72 godzin i MiteZapper® będzie gotowy gdy królowa będzie gotowa do składania jaj. Zabijanie owadów dokonywane jest 4-5 razy w ciągu roku lub co 18-23 dni w czasie wylęgu trutni.

Korzyści:

  • bez środków chemicznych i oszczędza pszczelarzowi pieniędzy i czasu
  • do wyboru zastosowanie akumulatora samochodowego albo przenośnej 12 woltowej baterii.
  • niszczy roztocze warroza wewnątrz komórek wylęgowych - tam gdzie się one rozmnażają
  • zastosowanie w każdej temperaturze i z ramkami miodowymi pozostającymi w ulu
  • gdy środki chemiczne stają się coraz mniej skuteczne z powodu uodpornienia się roztocza, to MiteZapper® będzie skuteczny rok po roku
  • bezpieczny w użyciu, niepotrzebne specjalne wyposażenie i pozostaje w kolonii cały rok
  • samosterujący, elektroniczny regulator monitorujący dane do wydajnych i bezpiecznych działań

Do  akcesoriów polecamy świetnie zaprojektowane wózki i podnośniki, posiadamy w szerokiej ofercie również wagi które wysyłają powiadomienia na telefon.

Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.