Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm
Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm
Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm
Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm
Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm
Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm

Podkurzacz nierdzewny, wys. 28 cm

Podkurzacz to jedno z ważniejszych urządzeń pszczelarskich. Dzięki umiejętnemu odymieniu pszczół prace w pasiece mogą być wykonywane sprawnie i ze zminimalizowanym ryzykiem ukąszenia.  

4028
Ostatnie sztuki w magazynie
64,90 zł
Brutto
52,76 zł netto

 

Prezentowany podkurzacz pszczelarski charakteryzuje prosta i sprawdzona konstrukcja. Gwarantuje ona skuteczne i szybkie odymienie pszczół.  

Podkurzacz zbudowany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i estetyczny. Urządzenie do odymiania składa się z metalowego pojemnika na paliwo, mieszka i nakrywki. Siatka na pojemniku zabezpiecza przed oparzeniem i pełni także rolę uchwytu. Nakrywka charakteryzuje się dodatkowym oczkiem, które ułatwia otwierania i zamykanie.  

Obecnie stosuje się specjalne paliwka do podkurzaczy które w zależności od rodzaju mogą mieć np. miły lawendowy zapach.  W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć również zwykłe paliwko prasowane. 

Działanie podkurzacza jest bardzo proste, na dnie rozpalamy paliwko. Gdy pojawi się gęsty, jasny dym zamykamy pokrywę podkurzacza. Następnie wydobywający się z podkurzacza dym wprowadzić do ula. 

 

Wymiary:  

  • Wysokość: 28 cm  
  • ⌀ pojemnika na paliwo: 10 cm 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.