Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor
Dyfuzor

Dyfuzor

Dyfuzor to nowoczesne urządzenie, które umożliwia szybkie i skuteczne stosowanie preparatów w walce z roztoczami Varroa Destructor. Dzięki zastosowaniu substancji aktywnej w postaci mgiełki, preparat może przeniknąć do każdej części ula, zapewniając najlepszą jakość aplikacji.

9120
989,00 zł
Brutto
804,07 zł netto

 

Czas aplikacji to zaledwie 4 sekundy na każdy ul, co czyni ten sposób leczenia najbardziej efektywnym i najszybszym na rynku.

Urządzenie jest nie tylko łatwe w użyciu, ale również bardzo praktyczne. Dzięki temu, że działa na gaz propan-butan nie wymaga zasilania elektrycznego. Jest również bardzo lekkie i ma niewielki rozmiar, co czyni go łatwym w transporcie.

Dyfuzor jest urządzeniem wielokrotnego użytku. Można w nim wykorzystywać proste środki do opryskiwania (np. naturalne oleje lub olejki eteryczne).

Należy jednak pamiętać, że bez względu na użytą substancję stosowanie dyfuzora wymaga użycia odpowiedniej maski. Ponadto, używanie urządzenia musi być przeprowadzane przez osoby dorosłe ze względu na pojemnik z gazem, który wykorzystuje.

Butla do dyfuzora do kupienia oddzielnie. Brak w zestawie.

Zobacz także

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.