Amino-vet 200ml
Amino-vet 200ml
Amino-vet 200ml
Amino-vet 200ml
Amino-vet 200ml
Amino-vet 200ml

Amino-vet 200ml

Preparat podawać należy również pomiędzy miodobraniami oraz w okresie przygotowywania zimowli i w momencie łączenia rodzin. Zaistniałe niedobory aminokwasów może uzupełnić podawanie produktu w syropie oraz cieście. Stosowanie preparatu zapewnia działania prebiotyczne.

3525_3
39,90 zł
Brutto
36,94 zł netto

 

Mieszanka paszowa poprawiająca kondycję pszczół, 200 ml

Amino-Vet to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mniejszych jak i dla profesjonalnych pasiek. Jest to mieszanka uzupełniająca w płynie o wydajności do 40 litrów gotowego preparatu. Poszczególne składniki zawarte w produkcie działają jako biostymulator podawany w syropie cukrowym. Możemy stosować go również w połączeniu z ciastami. Produkt wpływa korzystnie na rodzinę pszczelą. Amino-Vet najlepiej stosować w okresie niedoboru pyłku lub niewystarczającego poziomu pierzgi. Stosowany w pasiece zapewni optymalną stymulację rodziny do oczekiwanego rozrostu populacji. Wpływa korzystnie na skuteczne i efektywne czerwienie matki  oraz wzmacnia pszczoły.

Aminokwasy w trosce o żywotność pszczelich rodzin

SKŁAD:

Aminokwasy: alanina, arginina, asparaginowy kwas, cysteina, fenyloalanina, glicyna, glutaminowy kwas, histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna, walina.

Witaminy i pro-witaminy: amid kwasu nikotynowego, pantotenowy kwas, witamina B1, witamina B2, witamina B6, biotyna.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE:

Białko surowe 15,25%, Lizyna 0,76%, Popiół surowy 0,75%, Metionina 0,18%, Włókno surowe 0,0%, Tłuszcz i oleje surowe 0,0%, Wilgotność 80,0 %, Sód 0,0%.

INSTRUKCJA STOSOWANIA:

5 ml preparatu / 1 litr syropu cukrowego lub 5-10 ml preparatu na 1 kg ciasta miodowo-cukrowego.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Jako Firma z długoletnim doświadczeniem dbamy o zdrowie i rozwój pszczół. Zależy nam oczywiście na jak najwyższej wydajności produkcyjnej pasiek. Dlatego systematycznie pracujemy nad rozwijaniem oferty o produkty wspierające proces żywieniowy rodzin – tak aby mikro i makro elementy dobrane w pokarmach pozwalały na jak najbardziej optymalne funkcjonowanie pasieki produkcyjnej.

Z nami możesz zadbać o zdrowie i kondycję Twoich pszczół. Postaw na sprawdzone produkty. W naszej ofercie znajdziesz również literaturę pszczelarską, sprzęt; w tym miodarki, odstojniki, a także ule, pokarmy, akcesoria pszczelarskie oraz profesjonalną odzież. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego bloga tematycznego poruszającego tematy gospodarki pasiecznej.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.