MiteZapper - ramka Dadant

MiteZapper - ramka Dadant

Podobny do grzałki, MiteZapper® działa w oparciu o trutnie. Roztocze warroza woli 12 razy bardziej komórki trutniów. Po zamknięciu przez pszczoły wylęgu, należy połączyć MiteZapper® do 12 woltowego akumulatora samochodowego, ale można też użyć mniejszej i lżejszej 12 woltowej baterii 35Ah.

8010
190,00 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 190Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Działanie:

Podobny do grzałki, MiteZapper® działa w oparciu o trutnie. Roztocze warroza woli 12 razy bardziej komórki trutniów. Po zamknięciu przez pszczoły wylęgu, należy połączyć MiteZapper® do 12 woltowego akumulatora samochodowego, ale można też użyć mniejszej i lżejszej 12 woltowej baterii 35Ah. Elektryczność wytwarza wystarczającą ilość ciepła do zabicia zarówno trutni jak i roztocza. Pszczoły oczyszczą klatkę w ciągu 72 godzin i MiteZapper® będzie gotowy gdy królowa będzie gotowa do składania jaj. Zabijanie owadów dokonywane jest 4-5 razy w ciągu roku lub co 18-23 dni w czasie wylęgu trutni.

Korzyści:

  • bez środków chemicznych i oszczędza pszczelarzowi pieniędzy i czasu
  • do wyboru zastosowanie akumulatora samochodowego albo przenośnej 12 woltowej baterii.
  • niszczy roztocze warroza wewnątrz komórek wylęgowych - tam gdzie się one rozmnażają
  • zastosowanie w każdej temperaturze i z ramkami miodowymi pozostającymi w ulu
  • gdy środki chemiczne stają się coraz mniej skuteczne z powodu uodpornienia się roztocza, to MiteZapper® będzie skuteczny rok po roku
  • bezpieczny w użyciu, niepotrzebne specjalne wyposażenie i pozostaje w kolonii cały rok
  • samosterujący, elektroniczny regulator monitorujący dane do wydajnych i bezpiecznych działań

Do  akcesoriów polecamy świetnie zaprojektowane wózki i podnośniki, posiadamy w szerokiej ofercie również wagi które wysyłają powiadomienia na telefon.

Gwarancja
2 lata
Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.