Sprzęt i środki do walki z chorobami


Sprzęt i środki do walki z chorobami

 

Sprzęt i środki do walki z chorobami w sklepie Łysoń

Choroby pszczele mogą dziesiątkować rodziny, a nawet prowadzić do ich całkowitego wymarcia, dlatego tak ważne jest szybkie i prawidłowe rozpoznanie oraz dobranie środków do walki z nimi. Oferujemy wysokiej jakości preparaty dla pszczół o właściwościach przeciwgrzybicznych, przeciwbakteryjnych, które mogą być także stosowane prewencyjnie. Ponadto proponujemy specjalistyczny sprzęt, który pomoże w zastosowaniu odpowiednich produktów zarówno na warrozę, jak i inne choroby pszczół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wybrania produktów, które zadbają o zdrowie i kondycję owadów w pasiece.

 

Specjalistyczne preparaty przeciwko warrozie

Walka z Varroa Destructor jest praktycznie na stałe wpisana w działania każdej pasieki, dlatego oferujemy popularne i skuteczne specyfiki przeciwko warrozie, które należy stosować wymiennie, by osiągnąć jak najlepsze wyniki walki z pasożytem. Preparatem do walki z warrozą jest tymol, w naszej ofercie w postaci proszku. Uwaga – działa on wyłącznie w określonym zakresie temperatur. W naszej ofercie każdy pszczelarz znajdzie odpowiednie i skuteczne preparaty wspomagające pszczoły.

 

Zwalczanie warrozy naturalnymi środkami

W naszym sklepie można nabyć także kwas mrówkowy, szczawiowy oraz inne produkty stosowane do naturalnego zwalczania warrozy. Będą to najlepsze preparaty dla osób prowadzących gospodarstwa ekologiczne. Preparaty przeciw warrozie są dostępne w opakowaniach o odmiennej wielkości, by z łatwością dobrać produkt do własnych potrzeb. W przypadku stosowania takich produktów, niezbędne będą także dostępne u nas dozowniki do kwasów, a także zestawy do kontroli osypu warrozy, po których łatwo można ocenić skalę porażenia rodziny.

 

Probiotyki i inne środki zapobiegawcze

Preparaty dla pszczół powinny być także stosowane zapobiegawczo – noszą one nazwę probiotyków. Specjalnie stworzone kompozycje wspomagają owady w okresie zwiększonej podatności na infekcje, pomagając odbudować uszkodzone tkanki. W wielu przypadkach probiotyki mają korzystny wpływ na układ trawienny pszczół. Probiotyki dla pszczół wpływają pozytywnie na naturalną odporność i poprawiają produktywność. Proponujemy także preparaty do wabienia roju, które przyciągną robotnice.

 

Środki do walki z innymi chorobami

W naszej ofercie znajdują się także preparaty skutecznie sprawdzające się w walce z pozostałymi chorobami pszczół. Polecamy także kulki antymolowe oraz preparaty do aromatyzacji i dezynfekcji. Należy pamiętać o tym, że do walki z chorobami niezbędne będą np. dennice higieniczne, pomagające w utrzymaniu czystości, a także środki do dezynfekcji.

https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/611bbcac10057.jpg https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/611bbcab91ebf.jpg https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/611bbcab154b3.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.