Wkładka dennicowa do kontroli osypu warrozy
Wkładka dennicowa do kontroli osypu warrozy
Wkładka dennicowa do kontroli osypu warrozy
Wkładka dennicowa do kontroli osypu warrozy

Wkładka dennicowa do kontroli osypu warrozy

Użycie wkładki dennicowej do kontroli osypu Warrozy będzie w pełni doskonałym i profesjonalnym rozwiązaniem.

3520_W
2,30 zł
Brutto
1,87 zł netto

 

Pasożyt Varroa Destructor atakuje głównie zasklepiony czerw, robotnice oraz trutnie. Walka z nim w polskich pasiekach trwa już ponad 40 lat. Generuje on obniżenie się jakości produkcyjnej pasiek jak i ilości pozyskiwanych produktów pszczelich. Będąc pszczelarzem stosującym najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania możesz umożliwić minimalizację wpływu warrozy na pszczoły w Twojej pasiece. Szkodnik ten towarzyszyć będzie nam w pasiecznej pracy już zawsze, dlatego najważniejsze jest ograniczenie aktywności pasożyta oraz zmniejszenie jego liczby. W pierwszej linii zalecamy stosowanie skutecznych i sprawdzonych preparatów i lekarstw przeciwko warrozie w postaci leków oraz specjalnych tabletek.

Uzupełnieniem powyższego, po zastosowaniu odpowiednich środków, jest określenie w jakim stopniu rodzina pszczela została porażona opisywanym pasożytem. W tym celu użycie wkładki dennicowej do kontroli osypu Warrozy będzie w pełni doskonałym i profesjonalnym rozwiązaniem. Jest ona bardzo pomocnym i funkcjonalnym akcesorium, sprawdzającym się w każdym rodzaju pasieki. Wkładka posiada wymiary 30 x 28 cm. Jej waga to zaledwie 0,015 kg. Jest pokryta warstwą nietoksycznego kleju, który umożliwia przyklejenie się do niej martwych roztoczy po zastosowanym leczeniu. Ułatwia to ich policzenie oraz finalne oszacowanie porażenia rodziny roztoczem Varroa Destructor. Co musimy zrobić, to odkleić warstwę zabezpieczającą klej. Następnie umieszczamy wkładkę w dolnej części ula warstwą klejąca do góry. Przytwierdzamy w szufladzie pod osiatkowaną dennicą. Dokładne policzenie osypu umożliwi nam kratka nadrukowana na arkuszu posiadająca wymiary 10 x 10 cm.

Wybieraj zawsze sprawdzone i skuteczne rozwiązania bazujące na wieloletnim doświadczeniu. Od wielu już lat dbamy o najwyższą jakość i skuteczność wprowadzanych do oferty produktów. Troszczymy się również o zdrowie Twoich pszczół, proponując skuteczne i ekologiczne preparaty. W naszej ofercie dostępne są liczne pokarmy witaminowe przeznaczone dla skuteczniejszego rozwoju rodzin pszczelich. W planowanym systematycznym uzupełnianiu sprzętu i odzieży zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Firma LYSON od wielu lat zapewnia profesjonalny sprzęt pszczelarski, a także spodnie, bluzy, kapelusze oraz kombinezony zapewniające bezpieczeństwo i skuteczność prac pasiecznych. Dzięki nam zadbasz o jakość Twoich wyrobów oraz bezpieczeństwo Twoich pracowników.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
 • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
 • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
  *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
 • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.