• Oferta dotacyjna
OPCJA: dodatkowy akumulator do wagi pasiecznej GSM CLASSIC

Opcja do wagi - akumulator

W uwagach prosimy o podanie kodu urządzenia do którego będą zakupywane części.

Dodatkowy akumulator do wagi pasiecznej GSM CLASSIC.

W3122_A
560,00 zł
Brutto
455,28 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Nowoczesne rozwiązania dla pszczelarzy

Specjalnie dla Państwa od wielu lat stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna pasieczna waga, umożliwiająca kontrolę ubytków oraz przybytków miodu w ulu. Dzięki temu urządzeniu możemy sprawdzać obecny stan pasieki. Wagi działają na dedykowanym serwerze; wystarczy zarejestrować się na stronie www.wagi.lyson.com.pl . Odczyty są archiwizowane, a z danych tworzone są wykresy.

 

Uzupełnienie wagi pasiecznej GSM

Do naszej oferty wprowadziliśmy dodatkowy akumulator do wagi pasiecznej GSM CLASSIC. Niniejsze opracowanie techniczne pozwala na ciągłą pracę wagi bez konieczności wyłączania jej aby naładować rozładowany akumulator - podłączony do wagi. W urządzeniu zastosowano akumulator żelowy 12VDC / 9Ah. To optymalne urządzenie może usprawnić działanie Państwa wagi.

 

Sprawdzone i pewne rozwiązania dla każdej pasieki

Produkty Firmy LYSON to wysokiej klasy urządzenia, akcesoria oraz odzież pszczelarska, a także preparaty, pokarmy i narzędzia pasieczne. Odpowiedni dobór sprzętu umożliwi Państwu zwiększenie wydajności każdego rodzaju pasieki. Nasze produkty dystrybuujemy na cały świat. Postaw na najwyższą jakość produktów pasiecznych w branży – wybierz markę LYSON.

W uwagach prosimy o podanie kodu urządzenia do którego będą zakupywane części.

Dodatkowy akumulator do wagi pasiecznej GSM CLASSIC.

Do  wagi pasiecznej polecamy świetnie zaprojektowane wózki i podnośniki, posiadamy w szerokiej ofercie również inne rozwiązania technologiczne.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.