Kliknij by skopiować
  • Oferta dotacyjna
Wózek pasieczny – taczki

Wózek pasieczny – taczki

Wózek pasieczny posiada wiele zastosowań w każdej pasiece. Może służyć do przewożenia uli, korpusów z miodem, beczek, butli ale także worków lub innych ciężkich przedmiotów. Wózek został wykonany z myślą o pszczelarzach, aby jak najlepiej ułatwić im pracę w pasiece.

WOZEK3
1 990,00 zł
Brutto
1 617,89 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Stabilny i wygodny wózek platformowy przeznaczony do przewozu uli, korpusów z miodem, beczek, butli, worków itp.

Wózek posiada wygodne, mocne uchwyty oraz pneumatyczne ogumienie, które sprawdza się podczas przewożenia ciężkich przedmiotów nawet po nierównym terenie.

Maksymalne obciążenie wózków platformowych wynosi do 400 kg. 

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.