• Nowy
Zatyczka plastikowa do wylotka dennic plastikowych i styropianowych Łysoń

Zatyczka plastikowa do wylotka dennic plastikowych i styropianowych Łysoń

Plastikowa zatyczka do wylotka dla pszczół to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia precyzyjną regulację szerokości wlotu do ula. Dzięki tej funkcji pszczelarze zyskują kontrolę nad ilością dostępnego miejsca, co jest kluczowe w zapobieganiu rabunkom pokarmu z ula. Zatyczka posiada możliwość zastosowania dwóch szerokości wlotu, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i warunków otoczenia.

3184
4,00 zł
Brutto
3,25 zł netto

 

Regulowana szerokość wlotu:

  • Plastikowa zatyczka posiada dwie różne szerokości wlotu, umożliwiając pszczelarzom pełną kontrolę nad dostępem pszczół do ula. Dzięki tej regulacji można łatwo dostosować wielkość otworu do zmieniających się warunków, zapewniając optymalne warunki dla rodziny.

Zapobieganie rabunkom pokarmu

  • Jednym z kluczowych zastosowań zatyczki jest minimalizowanie ryzyka rabunku pokarmu z ula.

Łatwy montaż i demontaż

  • Plastikowa zatyczka jest łatwa w montażu i demontażu. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i stabilność zatyczki w trakcie jej użytkowania.

Materiały wysokiej jakości

  • Zatyczka wykonana jest z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne plastiku, co sprawia, że produkt jest długotrwały i nie wymaga częstej wymiany.

Plastikowa zatyczka do wylotka dla pszczół stanowi niezastąpione narzędzie dla każdego pszczelarza, który pragnie skutecznie zarządzać swoim ulem, minimalizując ryzyko rabunku pokarmu. To proste, a jednocześnie efektywne rozwiązanie, które wspiera zdrowie i bezpieczeństwo pszczół, jednocześnie ułatwiając pracę pszczelarza.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.