Zatyczka z zasuwką plastikową – 375mm

Zatyczka z zasuwką plastikową – 375mm

Zatyczka z zasuwką plastikowa 375mm 

Kolor produktu zależy od partii materiału.

3145
5,20 zł
Brutto
4,23 zł netto

 

Zatyczka plastikowa do dennicy. Może ona służyć do zmniejszenia wylotka, dzięki czemu może być przydatna np. przy podkarmianiu rodzin pszczelich, szczególnie w okresach rabunkowych. Na obfitym pożytku zaleca się, całkowite usunięcie zatyczki, w celu umożliwienia swobodnego wyjścia i wejścia pszczół do ula. Zatyczka została wyposażona dodatkowo w zasuwkę, która umożliwia zamknięcie ula (dennicy). 

Długość zasuwki 37 cm
Szerokość zasuwki  4 cm
Materiał  plastik
Kolor zależny od partii produkcyjnej
Dodatkowe informacje  komplet złożony z 3179 i 1055

Podsiadamy wiele innych akcesoriów do uli polecamy także starannie wykonane ramkiw naszej szerokiej ofercie można posiadamy ta kratę odgrodową przydatny może okazać się podkurzacz.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.