• Wyprzedaż!
Zatyczka z zasuwką plastikową – 375mm

Zatyczka z zasuwką plastikową – 375mm

Zatyczka z zasuwką plastikowa 375mm / Plastic stopper with plug

Kolor produktu zależy od partii materiału.

3145
5,20 zł
Brutto
4,23 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Zatyczka z zasuwką plastikową o długości 375 mm.

Zatyczka plastikowa do dennicy. Może ona służyć do zmniejszenia wlotka, dzięki czemu może być przydatna np. przy podkaramianiu rodzin pszczelich, szczególnie w okresach rabunkowych. Na obfitym pożytku zaleca się, całkowite usunięcie zatyczki, w celu umożliwienia swobodnego wyjścia i wejścia pszczół do ula. Zatyczka została wyposażona dodatkowo w zasuwkę, która umożliwia zamknięcie ula (dennicy). 

Podsiadamy wiele innych akcesoriów do uli polecamy także starannie wykonane ramkiw naszej szerokiej ofercie można posiadamy ta krate odgrodową przydatny może okazać się podkurzacz.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.