• Oferta dotacyjna
Pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12-ramkowy (MONOLIT) - niemalowany
Pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12-ramkowy (MONOLIT) - niemalowany
Pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12-ramkowy (MONOLIT) - niemalowany
Pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12-ramkowy (MONOLIT) - niemalowany

Pierścień dystansowy Dadant, LN, WL 12-ramkowy, monolit, niemalowany

W10260_M
101,60 zł
Brutto
82,60 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Każdy doświadczony pszczelarz wie jak bardzo wymagający jest moment miodobrania. Musi zostać on starannie zaplanowany. Dodatkowo bez większych opóźnień w działaniu. Sprawna realizacja procesu miodobrania daje komfort nie tylko pszczelarzowi, ale także samym pszczołom, wpływając pozytywnie na dalszy rozwój całej rodziny pszczelej. Dlatego dla optymalizacji Państwa działań pasiecznych, sztab konstruktorski Firmy LYSON przygotował specjalny typ pierścieni z przegonką monolityczną. Przed wprowadzeniem do oferty akcesorium było wielokrotnie przez nas testowane uzyskując doskonałe rezultaty. Pierścień z przegonką monolityczną stosujemy w momencie poprzedzającym samo wirowanie miodu.

Najlepiej jeśli jeden dzień przed wirowaniem miodu oddzielmy gniazdo pszczele od miodni. Dzięki temu w nocy pszczoły przechodzą z korpusów miodni do rodni. To bardzo pomysłowe rozwiązanie umożliwia sytuację, w której rano przy odbiorze korpusów z ula, w samej miodni jest bardzo niewielka ilość pszczół. Dodatkowo po zdjęciu korpusów zakładamy pajączek do otworu wejściowego – całość nakrywamy daszkiem i przechodzimy do wirowania ramek. Po zakończonym procesie wirowania ramek, ściągamy pierścień z przegonką i ponownie zakładamy korpusy. Pszczoły mogą wtedy spokojnie wejść do miodni, oczyścić ramki i zająć się ponownym zbiorem miodu umieszczając go w ramkach.

Duża skuteczność proponowanego akcesorium zapewniona jest dzięki zwiększonej przestrzeni między ramkami a przegonką. Wysoką wytrzymałość produktu uzyskaliśmy dzięki zwulkanizowaniu listwy ze styropianem. W skład naszej oferty wchodzi wiele akcesoriów usprawniających prace w pasiece. Zachęcamy do zapoznania się z oferta uli, urządzeń oraz odzieży przeznaczonej dla pszczelarzy. Nasze produkty dystrybuujemy do ponad 50 krajów na całym świecie. Świadczy to o bardzo wysokim stopniu zaufania naszych odbiorców oraz o funkcjonalności oferowanych urządzeń. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Firmy LYSON możesz zwiększyć optymalizację prac pasiecznych oraz wygenerować wysoką produktywność Twojej Pasieki. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszej Firmy.

 

Typ WIELKOPOLSKI:
- wymiary: 447 x 447 x 50 mm

- waga: 1,16 kg


Typ DADANT :
- wymiary: 520 x 44,7 x 50 mm

- waga: 1,48 kg

 

 

Dostępne opcje pierścieni:

W10620_M - pierścień z przegonką monolityczną wielkopolski, Ostrowskiej (MONOLIT) - niemalowany
W1062_M - pierścień z przegonką monolityczną wielkopolski, Ostrowskiej (MONOLIT) - malowany
W1062_M-SZ - pierścień z przegonką monolityczną wielkopolski, Ostrowskiej (MONOLIT) - malowany (szary)
W10260_M - pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12 – ramkowy (MONOLIT) - niemalowany
W1026_M - pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12 – ramkowy (MONOLIT) - malowany
W1026_M-SZ - pierścień z przegonką monolityczną Dadant, LN, WL 12 – ramkowy (MONOLIT) - malowany (szary)

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.