• Oferta dotacyjna
Urządzenie wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i przepompowywania miodu, moduł wirnikowy, 230V - PREMIUM

Urządzenie wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i przepompowywania miodu, moduł wirnikowy, 230V - PREMIUM

Urządzenie wielofunkcyjne kremowania dozowania, i pompowania miodu z blatem. Urządzenie PREMIUM LINE. Zasilanie 230V. W skład urządzenie wchodzi: blat, pedał uruchamiający dozowanie, kruciec do węża, złącze do łączenia węża z pompą, opaska zaciskowa do węża, 1.5 metra węża.

W204003
14 250,00 zł
Brutto
11 585,37 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Urządzenie wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i pompowania miodu z blatem – PREMIUM

Proces kremowania przy pomocy urządzenia przebiega na zasadzie przepompowania miodu
np. z jednego pojemnika do drugiego lub w układzie z jednym pojemnikiem. Jest to „mechaniczne ucieranie” kryształków miodu za pomocą wirnika wielołopatkowego zastosowanego w tym urządzeniu.
Urządzenie to dzięki ciągłemu przepompowywaniu miodu przez kilka dni, pozwala na osiągnięcie odpowiedniej konsystencji. Miód poddany takiemu procesowi przechowywany w stałej temperaturze zachowuje luźną konsystencję przez wiele miesięcy.
Długość procesu kremowania uzależnione są od gatunku miodu, temperatury otoczenia, zawartości wody w miodzie.

Dane techniczne:
» opcja kremowania
» samozasysająca, wolnoobrotowa pompa z wirnikiem silikonowym,
» urządzenie sterowane techniką komputerową,
» napełnia około 350 słoików 500 g/godz. (w zależności od rodzaju i gęstości miodu).
» dokładność napełniania +/- 1% (w zakresie 0-1200g.), +/- 1,5% (w zakresie powyżej 1200g.).
» zakres napełniania od 50g do 45kg.
» do użycia również jako pompa
» wszystkie części, z którymi styka się miód są wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością.
» zasilanie 230V / 185W

Skład urządzenia:

 • blat
 • pedał uruchamiający dozowanie
 • mikrostyk uruchamiający dozowanie
 • króciec do węża
 • złącze do łączenia węża z pompą
 • opaska zaciskowa do węża
 • 1,5 metra węża

Do urządzeń dozujących polecamy sita ułatwiające filtrowanie miodu. zbiorniki wykonane z najlepszej jakości materiałów, proponujemy także wiadra zawsze znajdujące zastosowanie w pasiece

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Termin realizacji zamówień
 • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
 • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
  *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
 • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.