• Oferta dotacyjna
Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm 4x400W
Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm 4x400W
Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm 4x400W
Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm 4x400W

Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm 4x400W

Spirala dekrystalizacyjna Ø480 mm, 1500 W

W3210
2 470,00 zł
Brutto
2 008,13 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.


Spirala do dekrystalizacji miodu to wyjątkowe narzędzie, które umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie kryształków ze skrystalizowanego miodu. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Dzięki spiralnemu kształtowi, spirala równomiernie rozgrzewa miód i usuwa kryształki, bez obawy o przypalenie czy uszkodzenie produktu.

Spiralę można z powodzeniem wykorzystać do dekrystalizacji zarówno niewielkich, jak i większych ilości miodu. Aby użyć spirali, należy umieścić ją w naczyniu z miodem i ustawić odpowiednią temperaturę na urządzeniu (optymalna to 42 stopnie Celsjusza, aby nie utracić cennych właściwości miodu).

To nieocenione narzędzie dla pszczelarzy i miłośników miodu, którzy chcą cieszyć się płynnym miodem o doskonałym smaku i konsystencji przez cały rok. Spirala do dekrystalizacji miodu jest łatwa w przechowywaniu i nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu można ją wygodnie przechowywać i wykorzystać w każdym momencie.

W spirali do dekrystalizacji miodu zamontowany jest elektroniczny regulator temperatury.

Elektroniczny regulator temperatury z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, regulacja temperatury w zakresie 30-80°C. Każdy cykl grzania składa się z 3 kroków. Dla każdego z kroków definiujemy czas trwania oraz wartość stabilizowanej temperatury. Po wykonaniu cyklu (upływie łącznego czasu zdefiniowanego w cyklu) regulator przechodzi w stan wyłączenia. Czas trwania dekrystalizacji w zakresie 1 - 96 godz.

Parametry spirali:

  • średnica - 48cm
  • wysokość, do której można zanurzać grzałkę - 90cm
  • wysokość całkowita - 110cm
  • moc grzałek - 4x 375W

Do urządzeń dekrystalizujących polecamy filtrowania miodu bardzo dobrze sprawujące swoje zadanie, posiadamy również miodarki radialne, przydatne mogą okazać się także akcesoria do urządzeń kremujących.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.