Miodarki radialne

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

W niniejszej kategorii znajdziecie Państwo miodarki radialne. Ten typ miodarek jest popularny głównie wśród grup pszczelarzy posiadających duże i średnie pasieki. Cechą główną miodarek radialnych jest fakt, że konstrukcja ich kosza pozwala, na usytuowanie wirowanych, miodowych plastrów prostopadle do ścian bębna miodarki. Tym samym pozwala to, na wirowanie w jednym momencie dużo większej ilości ramek. Dzięki temu miodarki radialne to bardzo wydajne i skutecznie usprawniające prace pasieczne, urządzenia. Nasz sprzęt to wysokiej klasy sprawdzone i solidne urządzenia. Stawiając na markę LYSON masz pewność, że zastosowane innowacje i nowoczesne rozwiązania sprawią, że pasieczna, codzienna praca stanie się wygodna i komfortowa. Nasz sprzęt dystrybuujemy do każdego kraju na całym świecie. Popularność jaką cieszą się nasze produkty stanowi o wysokim zaufaniu jakim darzą nas odbiorcy, już od wielu lat. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na tworzenie profesjonalnych i wysokiej klasy sprzętów i akcesoriów.

FAQ

Czy konieczne jest odkręcenie kosza miodarki w celu jej mycia i konserwacji?

Nie jest to konieczne. Wystarczy użyć odpowiednich środków do mycia.

Jednakże w przypadku chęci/konieczności odkręcenia kosza – podajemy instrukcję demontażu na przykładzie miodarek 4-6 kasetowych 230V + 12V

• ściągnąć osłonę kół pasowych
• poluzować i ściągnąć pasek klinowy
• poluzować śrubę na kole pasowym
• odkręcić i zdjąć belkę górną z pokrywami
• wyjąć kosz

2

Czym się różni w miodarce sterowanie automatyczne od półautomatycznego ?

  • Automatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 10 programów automatycznych domyślnie zaprogramowanych, ale z możliwością ich przeprogramowania wg potrzeb użytkownika.
  • Półautomatyczne sterowanie posiada: 2 programy ręczne, 1 automatyczny.
1
https://lyson.com.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/65707f27d4dbc.jpg
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.