• Oferta dotacyjna
Miodarka radialna WL, LN, OS, D Ø900mm, elekt. 12V - MINIMA

Miodarka radialna WL, LN, OS, D Ø900mm, elekt. 12V - MINIMA

Miodarka radialna elektryczna. Miodarki wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej o średnicy bębna 900mm. Zasilanie 12V. Miodarka MINIMA LINE.

W20060M
5 240,00 zł
Brutto
4 260,16 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.


Bęben miodarki wykonany jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Jest odpowiednio wzmocniony i usztywniony. Bok i dno bębna wykonane są z blachy o grubości 0,6mm. Miodarka posiada jeden odpływ plastikowy 6/4".

Średnica bębna -  900mm

Kosz wykonany w całości z nierdzewnych, kwasoodpornych prętów.

Przezroczyste pokrywy wykonane ze szkła akrylowego, umożliwiają obserwację procesu wirowania i zabezpieczają przed niebezpieczeństwem kontaktu z wirującym koszem.

Silnik 24V/350W. Miodarka może być zasilana z akumulatora 12V.

Sterownik - SDD-2

W standardzie do miodarek dodajemy specjalne podkładki zwiększające komfort i bezpieczeństwo pracy pszczelarzy.
Dzięki nim drgania miodarek podczas wirowania miodu są zminimalizowane.

Podkładki wykonane są z materiału PCV (SOFT). Bardzo często wiruje się ramki o różnej masie ze względu na różne ilości zawartego w nich miodu. Stosując podkładki LYSON zapewniasz sobie najwyższą jakość pracy urządzenia.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.