• Oferta dotacyjna
Stół do odsklepiania z odsklepiarką ze ślizgami, 230V, obieg zamknięty, stelaż 1500 mm - MINIMA

Stół do odsklepiania z odsklepiarką ze ślizgami, 230V, obieg zamknięty, stelaż 1500 mm - MINIMA

Stoły do odsklepiania realizujemy przy użyciu stali nierdzewnej najwyższej jakości.

W2093S_Z
13 500,00 zł
Brutto
10 975,61 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Możesz być pewien, że zastosowanie profesjonalnych stołów do odsklepiania na stelażu może realnie usprawnić prowadzenie prac w Twojej pasiece. Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększysz tempo prac, uzyskasz wysoki stopień ich wydajności – utrzymując jednocześnie jakość wytwarzanego miodu na najwyższym poziomie. Zadbasz również o oszczędność sił i czasu całej Twojej pasiecznej załogi. Proponowane odsklepiarki na stelażu to jedno z wielu innowacyjnych urządzeń produkowanych przez Firmę LYSON. Jesteśmy światowym dostawcą profesjonalnego sprzętu dla pszczelarzy. W przypadku poniższej oferty macie Państwo do dyspozycji kilka opcji opisywanego produktu, a są nimi: stół do odsklepiania w opcji ze ślizgami lub podajnikiem łańcuchowym.

Drugą zmienną charakterystyką jest opcja wytwornicy pary lub obiegu zamkniętego – są one do wyboru ze względu na Państwa konkretne potrzeby pasieczne. Stoły do odsklepiania realizujemy przy użyciu stali nierdzewnej najwyższej jakości. Jest ona w pełni odporna na kwasy oraz nie reaguje chemicznie z miodem. Nasze urządzenia wyposażyliśmy również w napęd charakteryzujący się obrotami silnika na poziomie 1 400 obr/min. Istotą urządzenia jest skuteczne odsklepienie ramek, dzięki specjalnym nożom wycinającym na zasadzie sprawnych ruchów, wierzchnią warstwę wosku. Niniejszy stół do odsklepiania to funkcjonalne i innowacyjne urządzenie pozwalające na sprawne i szybkie działanie. Od wielu już lat dbamy o to, aby wprowadzane do oferty Firmy LYSON urządzenia, spełniały najwyższy standard branżowy. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu sztabowi konstrukcyjnemu, opracowującemu kolejne nowoczesne rozwiązania produkowane przez naszą Firmę.

W przypadku zaopatrzenia się w pozostałe sprzęty pasieczne, pamiętaj, że jako lider w branży pszczelarskiej zapewniamy dodatkowe narzędzia, sprzęty, akcesoria a nawet odzież pszczelarską ułatwiającą prowadzenie każdego rodzaju pasieki. Sprawdź naszą ofertę i już dziś zastosuj najnowocześniejsze urządzenia w Twojej pasiece. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na produkty uzupełniające powyższy produkt. Zapewniamy doskonały dobór odstojników na miód o dużych pojemnościach, miodarki, zmiotki oraz dłuta. Profesjonalna odzież pszczelarska LYSON ochroni Ciebie i Twoich pracowników, w działaniu z pszczołami – zwiększając komfort codziennej pracy. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z profesjonalnym działem sprzedaży LYSON. Stosuj najnowocześniejsze rozwiązania – zaufaj naszemu doświadczeniu.

 

Konstrukcja nośna odsklepiarki: stal nierdzewna kwasoodporna

 

Napęd odsklepiarki:

- zasilanie – 230V

- silnik – 0,25 kW

- obroty silnika – 1 400 obr/min

 

OPCJA 1 - Podgrzewanie noży: obieg zamknięty składa się z:

- zbiornika ze stali nierdzewnej z grzałką

- przewodów podających płyn do noży

- skrzynki sterującej

- wymiary: 420 x 500 x 390 mm

- zasilanie: 230 V

- moc grzewcza: 2000 W

- waga: 8 kg

 

OPCJA 2 - Podgrzewanie noży: wytwornica pary składa się z:

- zbiornika z grzałką

- przewodów podających parę do noży

- zbiornika na skropliny

- wymiary: 290 x 260 x 230 mm

- zasilanie: 230 V

- moc grzewcza: 1850 – 2200 W

- waga: 2,5 kg

 

Wymiary odsklepiarki ze ślizgami:

- długość – 600 mm

- szerokość – 920 mm

- wysokość – 700 mm

- ciężar – 57 kg

 

Wymiary odsklepiarki z podajnikiem łańcuchowym:

- długość – 800 mm

- szerokość – 920 mm

- wysokość – 700 mm

- ciężar – 57 kg

 

Konstrukcja stelaża:

- stal nierdzewna kwasoodporna

wymiary stelaża:

- długość – 1 570 mm

- szerokość – 615 mm

- wysokość – 1130 mm

- ciężar – 47 kg

 

Waga całkowita:

- 104 kg + obieg zamknięty 8 kg

- 104 kg + wytwornica pary 2,5 kg

 

Wymiary całkowite:

- stół ze ślizgami: dł. 1800, szer. 900 wys. 1830 mm

- stół z podajnikiem łańcuchowym: dł. 2000, szer. 900 wys. 1830 mm

 

Wydajność odsklepiarki: od 4 do 6 ramek na minutę

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.