"Poradnik Pszczelarza" wyd. II (Mateusz Morawski)

"Poradnik Pszczelarza" wyd. II (Mateusz Morawski)

Towar chwilowo niedostępny

"Poradnik pszczelarza" autorstwa Mateusza Morawskiego to pozycja skierowana do osób chcących zająć się pszczelarstwem lub poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Książka ta jest drugim, uaktualnionym wydaniem poradnika, w którym autor zgromadził i uporządkował swoją wiedzę na temat pszczół i pszczelarstwa.

K82
44,00 zł
Brutto
41,90 zł netto
 

"Poradnik pszczelarza" to kompleksowe źródło informacji dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z pszczelarstwem oraz dla doświadczonych pszczelarzy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Książka jest napisana prostym językiem i zawiera liczne ilustracje, co ułatwia zrozumienie przedstawionych zagadnień.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.