Książka "Wszystko o miodzie i jego pozyskiwaniu" - Sławomir Trzybiński

Książka "Wszystko o miodzie i jego pozyskiwaniu" - Sławomir Trzybiński

"Wszystko o miodzie i jego pozyskiwaniu" to książka autorstwa Sławomira Trzybińskiego, która jest kompleksowym przewodnikiem po świecie miodu - od jego pochodzenia, przez proces pozyskiwania i przechowywania, aż po zastosowanie w kuchni i kosmetologii.

K196P
21,00 zł
Brutto
20,00 zł netto

 

Książka składa się z siedmiu rozdziałów, w których autor omawia wszystkie aspekty związane z miodem. W pierwszym rozdziale autor przedstawia historię miodu, jego znaczenie w różnych kulturach oraz sposoby pozyskiwania miodu w różnych regionach świata.

Autor szczegółowo przedstawi proces produkcji tego "płynnego złota" przez pszczoły, zapewniając wskazówki dotyczące zbierania go z ula, technik ekstrakcji miodu z plastrów oraz prawidłowego przechowywania. Co więcej, wewnątrz książki odnajdziesz szczegółowe informacje na temat aktualnych przepisów prawnych regulujących działalność pasieczną, opisującego proces opakowywania, przygotowywania i sprzedaży miodu. Autor omawia istotę miodu kremowanego (oraz sposób jego produkcji), wyjaśnia, dlaczego czasem pojawiają się wykwity w słoikach, oraz rozważa, czy warto angażować się w produkcję miodu sekcjonowanego. W publikacji znajdziesz również dodatkowe informacje, takie jak wymagania dotyczące produkcji miodu ekologicznego. 

Rozdziały:

- Pszczoły i rośliny
- Produkcja miodu 
- Pozyskiwanie i przechowywanie miodu
- Rodzaje i odmiany miodu, skład chemiczny i właściwości 
- Miód w żywieniu i medycynie

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.