Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza

Przepływowa lampa bakteriobójcza

Wysyłka wliczona w cenę produktu 

Przepływowa lampa bakteriobójcza zalecana jako skuteczny sposób dezynfekcji powietrza, zapewniający ochronę przeciw bakteriom, wirusom, grzybom, pleśniom i licznym drobnoustrojom.

W4600
1 090,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Dane techniczne:

1. Zasilanie: 230 VAC / 5 A
2. Pobór Mocy: 127,7 W
3. Wydajność Wentylatora (Płynna Regulacja): Max. 127m3/H
4. Moc Świetlówki: 95 W
5. Żywotność Świetlówki: 8000h
6. Obudowa Zamknięta: IP20
7. Głośność: 55db
8. Waga: 6kg
9. Szerokość: 300mm
10. Głębokość: 300mm
11. Wysokość: 720mm ± 3mm (Regulowane Stopki)

Przepływowa lampa bakteriobójcza zalecana jest jako skuteczny sposób dezynfekcji powietrza, zapewniający ochronę przeciw bakteriom, wirusom, grzybom, pleśniom i licznym drobnoustrojom.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji lampy promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz. Powietrze zasysane jest do przepływowej komory dezynfekcyjnej, w której umieszczone zostały wysokiej klasy promienniki bakteriobójcze. Lampy bakteriobójcze emitują promieniowanie UV-C o najskuteczniejszej do tego celu długości fali 253,7 nm.

Po procesie dezynfekcji oczyszczone powietrze kierowane jest z powrotem do pomieszczenia, w którym pracuje lampa.

Liczne badania laboratoryjne prowadzone w ostatnich kilkunastu latach dowiodły wysokiej skuteczności promieniowania UV-C w walce z wirusami MERS oraz SARS. Z tego też powodu, w czasie epidemii Covid-19 w Chinach, władze zaleciły ten sposób dezynfencji jako ważny element wspomagający walkę z epidemią.

Przepływowa lampa bakteriobójcza została w całości zaprojektowana i wykonana w Polsce. Może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, salonach fryzjerskich i wszystkich tych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba maksymalnej ochrony antybakteryjnej i przeciwwirusowej przebywających tam osób.

Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.