Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza
Przepływowa lampa bakteriobójcza

Przepływowa lampa bakteriobójcza

Wysyłka wliczona w cenę produktu 

Przepływowa lampa bakteriobójcza zalecana jako skuteczny sposób dezynfekcji powietrza, zapewniający ochronę przeciw bakteriom, wirusom, grzybom, pleśniom i licznym drobnoustrojom.

W4600
1 090,00 zł
Brutto
886,18 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Dane techniczne:

1. Zasilanie: 230 VAC / 5 A
2. Pobór Mocy: 127,7 W
3. Wydajność Wentylatora (Płynna Regulacja): Max. 127m3/H
4. Moc Świetlówki: 95 W
5. Żywotność Świetlówki: 8000h
6. Obudowa Zamknięta: IP20
7. Głośność: 55db
8. Waga: 6kg
9. Szerokość: 300mm
10. Głębokość: 300mm
11. Wysokość: 720mm ± 3mm (Regulowane Stopki)

Przepływowa lampa bakteriobójcza zalecana jest jako skuteczny sposób dezynfekcji powietrza, zapewniający ochronę przeciw bakteriom, wirusom, grzybom, pleśniom i licznym drobnoustrojom.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji lampy promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz. Powietrze zasysane jest do przepływowej komory dezynfekcyjnej, w której umieszczone zostały wysokiej klasy promienniki bakteriobójcze. Lampy bakteriobójcze emitują promieniowanie UV-C o najskuteczniejszej do tego celu długości fali 253,7 nm.

Po procesie dezynfekcji oczyszczone powietrze kierowane jest z powrotem do pomieszczenia, w którym pracuje lampa.

Liczne badania laboratoryjne prowadzone w ostatnich kilkunastu latach dowiodły wysokiej skuteczności promieniowania UV-C w walce z wirusami MERS oraz SARS. Z tego też powodu, w czasie epidemii Covid-19 w Chinach, władze zaleciły ten sposób dezynfencji jako ważny element wspomagający walkę z epidemią.

Przepływowa lampa bakteriobójcza została w całości zaprojektowana i wykonana w Polsce. Może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, salonach fryzjerskich i wszystkich tych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba maksymalnej ochrony antybakteryjnej i przeciwwirusowej przebywających tam osób.

Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.