• Oferta dotacyjna
Korpus wielkopolski 1/2, niemalowany - OPTIMA

Korpus wielkopolski 1/2, niemalowany - OPTIMA

Korpus wielkopolski 1/2, niemalowany - OPTIMA przeznaczony do ula optima LU10040B_O

W10320_O
51,80 zł
Brutto
42,11 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.


Korpusy ula OPTIMA wyróżniają się przystępną ceną i są kompatybilne ze standardowym systemem uli Lyson. Korpus przeznaczony jest do samodzielnego montażu, więc przed złożeniem może zaoszczędzić miejsce do przechowywania. Montaż korpusów ula OPTIMA jest bardzo prosty, dzięki intuicyjnemu dopasowaniu elementów.

Korpus do samodzielnego montażu

W komplecie dwa korki: 3048 oraz W3047

Element kompatybilny z innymi elementami styropianowymi WL produkcji Łysoń

37,5 × 37,5 × 13 cm (wymiary wewnętrzne) 

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.