Tłumy na stoisku ŁYSOŃ podczas Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Łowiczu

Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Łowiczu były niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników pszczół i pszczelarstwa. Stoisko naszej firmy odgrywało ważną rolę podczas tego wydarzenia, przyciągając licznych odwiedzających.

Czytaj więcej

Apimondia Chile 2023: Grupa LYSON zdobywa liczne medale, dumnie reprezentując Polskę!

Łącznie przywozimy z Chile 16 medali, co stanowi dla nas ogromny sukces. Polskie osiągnięcia były szczególnie doceniane w kategoriach innowacji w pszczelarstwie

Czytaj więcej

Nowa ekspozycja w Apilandii!

Po blisko 6 latach działalności Interaktywne Muzeum Pszczelarstwa Apilandia przeszło imponującą metamorfozę i jest gotowe na nowo przywitać gości!

Czytaj więcej

Zjazd dystrybutorów firmy ŁYSOŃ z całego świata

W dniach 15-16 marca 2024 r. odbyło się międzynarodowe spotkanie dystrybutorów firmy ŁYSOŃ. Wzięło w nim udział 62 gości z 26 krajów.

Czytaj więcej

Europejska Konferencja Miodosytników za nami!

22-24 lutego 2024 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskiej Konferencji Miodosytników w Warszawie, wspierając dumnie to wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej

Uwaga! Ważna informacja dla pszczelarzy i konsumentów miodu!

Nowe przepisy mogą pomóc pszczelarzom w walce z fałszowaniem miodu. Dzięki nim konsumenci będą mogli łatwiej rozpoznać miód prawdziwy i uniknąć kupowania fałszywego produktu. To może przyczynić się do wzrostu sprzedaży miodu od polskich pszczelarzy.

Czytaj więcej

Naukowa konferencja pszczelarska dla otoczenia społeczno-gospodarczego „nauka praktyce”

Już 1. lutego 2024 r. w centrum kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się Naukowa Konferencja Pszczelarska dla otoczenia społeczno-gospodarczego „Nauka praktyce”. 

Czytaj więcej

Akcja Kupuj Polski Miód pod skrzydłami Apikultury

Właśnie ruszył portal Kupuj Polski Miód: kupujpolskimiod.pl. Docelowo jest to miejsce, w którym konsument będzie mógł w łatwy sposób odnaleźć pszczelarza oferującego polski miód w okolicy, w której mieszka albo do której podróżuje.

Czytaj więcej

Nowa lokalizacja hurtowni w Poznaniu!

Od 2 stycznia 2024 zapraszamy do Tarnowa Podgórnego!

Czytaj więcej

Wspólne nasadzanie roślin miododajnych

7 października 2023 roku firma Łysoń i Fundacja Apikultura wspólnie zorganizowały wyjątkowy piknik edukacyjny w Jaroszowicach. Naszym głównym celem było nasadzenie roślin miododajnych, wspierając populację pszczół i innych owadów zapylających.

Czytaj więcej

Nowy sklep pszczelarski w Lublinie zaprasza!

W sobotę, 16. września w Lublinie przy ulicy Wojciechowskiej miało miejsce wielkie otwarcie sklepu oficjalnego dystrybutora firmy LYSON.

Czytaj więcej

Kolejny sklep pszczelarski na mapie Polski!

Już 16.09.2023 o godzinie 9:00 zapraszamy na oficjalne otwarcie nowego punktu na pszczelarskiej mapie Polski!

Czytaj więcej

Święto Pszczoły w Bałtowie już za nami!

W gorący sierpniowy weekend nie mogło nas zabraknąć w gościnnych świętokrzyskich progach. Nasze stoisko przyciągało wielu odwiedzających także za sprawą promocji kampanii społecznej "Podziękuj Pszczole"

Czytaj więcej

Charytatywno-edukacyjna pasieka "Podziękuj Pszczole" już otwarta!

2. sierpnia 2023 miało miejsce wielkie wydarzenie dla Fundacji Apikultura, Grupy Łysoń oraz lokanej społeczności Beskidu Małego. Światło dzienne ujrzała pasieka, której produkty zostaną przekazane na cele charytatywne

Czytaj więcej

LYSON w gronie najlepiej zarządzanych polskich firm!

Jesteśmy dumni z otrzymania prestiżowego wyróżnienia Best Managed Companies Poland 2023. Uroczysta gala, która odbyła się 15 czerwca, przyniosła firmie nie tylko radość, ale także potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w zarządzanie przyniosły wymierne rezultaty.

Czytaj więcej

Prestiżowe wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Łysoń została wyróżniona w rankingu Diamenty Forbesa – liście najdynamiczniej rozwijających się firm z Małopolski.

Czytaj więcej
#Podziękuj Pszczole w ogrodach KPRM podczas Dnia Dziecka

#Podziękuj Pszczole w ogrodach KPRM podczas Dnia Dziecka

W sobotę, 3 czerwca, w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbył się coroczny piknik z okazji Dnia Dziecka.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.