Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń – lider w produkcji miodarek na świecie wyróżniony godłem Teraz Polska!

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń, znany producent uli i sprzętu pszczelarskiego, świętuje zdobycie godła „Teraz Polska” dla 5 linii miodarek idealnie dopasowanych do potrzeb pszczelarzy na całym świecie.

Prezes firmy, Tomasz Łysoń, odebrał prestiżową statuetkę podczas uroczystej gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Godło „Teraz Polska” dla Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń Konkurs „Teraz Polska” od 34 lat nagradza najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje.

Godło stało się synonimem wysokiej jakości i polskiego pochodzenia, cenione przez konsumentów zarówno w kraju, jak i za granicą. Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń dołączyło do elitarnego grona laureatów, otrzymując nagrodę w kategorii „produkt” dla miodarek, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, wysoką wydajnością, przyjazną i intuicyjną obsługą, trwałością, a przede wszystkim mnogością wariantów, które odpowiadają na potrzeby pszczelarzy na całym świecie.

Znaczenie nagrody dla firmy Dla Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń zdobycie godła „Teraz Polska” jest ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem najwyższej jakości produktów. Uroczystość wręczenia statuetki Uroczyste wręczenie statuetki odbyło się podczas uroczystej gali 3. czerwca 2024 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie. 

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń – firma z tradycjami i innowacyjnym podejściem Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń od wielu lat działa na rynku, oferując pszczelarzom szeroki wachlarz produktów pasiecznych. Zdobycie godła „Teraz Polska” to kolejny krok w rozwoju firmy i potwierdzenie jej pozycji lidera w branży pszczelarskiej.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.