7 października 2023 roku firma Łysoń i Fundacja Apikultura wspólnie zorganizowały wyjątkowy piknik edukacyjny w Jaroszowicach. Naszym głównym celem było nasadzenie roślin miododajnych i jednoczesne zintegrowanie lokalnej społeczności. Fundacja Apikultura podczas wydarzenia edukowała dzieci i dorosłych na temat znaczenia pszczół i innych owadów zapylających w ekosystemie.

Sprzyjająca pogoda stworzyła przyjemną atmosferę podczas wspólnego wysiłku mieszkańców Jaroszowic i przyjaciół przyrody z okolicznych miejscowości. W akcję czynnie zaangażowali sę także pracownicy firmy, kontynuując przy okazji tradycję sadzenia krokusów - pierwszego pszczelego pożytku w roku. Podczas tego wydarzenia dzieci i dorośli z pasją sadzili rośliny, jednocześnie ucząc się o znaczeniu pszczół w produkcji żywności.

Wsparcie dla naszej inicjatywy wyrazili burmistrz Wadowic oraz sołtys Jaroszowic i Kleczy Dolnej, co podkreśla ich zaangażowanie w ochronę przyrody na terenie swoich gmin. Wydarzenie zakończyło się sukcesem, ponieważ udało się posadzić wiele roślin miododajnych, które przyciągną owady zapylające.

Jednocześnie zacieśniliśmy więzi społeczności lokalnej i podkreśliliśmy wspólną troskę o nasze środowisko naturalne. To dowodzi, że działając razem, możemy wprowadzać pozytywne zmiany i przyczyniać się do ochrony przyrody! Dzękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję!

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.