W 2019 roku Wydawnictwo Pasieka zainicjowało kampanię "Kupuj Polski Miód", promując polski miód i edukując o jego zaletach. Opracowano artykuły i materiały edukacyjne, zachęcając do spożywania i kupowania polskiego miodu, co wspiera lokalne biznesy. Bezpłatny portal reklamowy dla pszczelarzy, wspierany przez fundację Apikultura, pozwala im bezpłatnie reklamować swoje pasieki.

Portal "Kupuj Polski Miód" oferuje mapę Polski, na której pszczelarze mogą umieszczać informacje o swoich pasiekach. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji Pasieka24. Dla e-Prenumeratorów istnieje możliwość dodatkowej promocji oferty, w tym zdjęć i cen miodu. Zachęcamy do wykupienia e-Prenumeraty, zapewniającej dostęp do materiałów edukacyjnych i marketingowych.

Na początku roku 2024 Wydawnictwo Pasieka i fundacja Apikultura będą bardzo intensywnie promowały stronę kupujpolskimiod.pl i akcję wśród pszczelarzy na portalu Pasieka24.pl, stronie apikultura.pl, w czasopiśmie „Pasieka” i w mediach społecznościowych. Informacje będą propagowane także na wydarzeniach zrzeszających dużą liczbę pszczelarzy.

O portalu będzie też głośno wiosną, gdy Apikultura założy nowe ścieżki edukacyjne w lokalnych samorządach. Już wtedy społeczności będą miały szansę zapoznać się z akcją Kupuj Polski Miód! Dlatego zachęcamy, by już teraz zapisać się do bazy pszczelarzy oferujących produkty pszczele z własnej pasieki. Na otwarcie ścieżek edukacyjnych o pszczołach i przyrodzie będą zaproszone lokalne media. Wiemy więc, że akcja nabierze tempa i rozgłosu!

Co jeszcze zyskujesz?

Wsparcie tak szlachetnej akcji nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania firmy Lyson.

Przedsiębiorstwo zostało partnerem kampanii, by – korzystając ze swej pozycji i ogromnego dotarcia – wesprzeć inicjatywy, które pomagają tym, bez których firma nie istnieje, a mianowicie pszczelarzy. Wiemy, że siła tkwi w ilości, dlatego klienci sklepu internetowego www.lyson.com.pl będą mogli zgromadzone przez siebie punkty lojalnościowe BeeLoyal przeznaczyć na wsparcie akcji Kupuj Polski Miód. Takie działania niewiele kosztują, a dają możliwości wspierania się nawzajem. W zamian za przekazane punkty będzie można otrzymać pakiety gadżetów, które będą symbolicznym podziękowaniem za zaangażowanie.

Szerzmy wieść o wysokiej jakości lokalnego miodu, a wszyscy na tym skorzystamy!

Daj się poznać sąsiadowi! Buduj relacje, sprzedawaj miód, rozwijaj pasiekę!

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.