Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Łowiczu były niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników pszczół i pszczelarstwa. Stoisko naszej firmy odgrywało ważną rolę podczas tego wydarzenia, przyciągając licznych odwiedzających. Tłumy podczas wydarzenia nie dziwią - w końcu ta ogólnopolska impreza branżowa odbywa się tylko raz w roku i dla każdego pszczelarza jest wyjątkowym świętem.

W trakcie tych 3 dni (8-10.09) mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma osobami z branży pszczelarskiej, wymieniać doświadczenia i prowadzić inspirujące rozmowy o nowatorskich rozwiązaniach w pasiece. To była doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i tworzenia silnych więzi w tej ważnej społeczności.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzili, za ciekawość, pasję i wsparcie. Wasza obecność sprawiła, że Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Łowiczu były wyjątkowym wydarzeniem. Nasze nowe produkty cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ule z kolorowym nadrukiem, odzież w nowych kolorach czy innowacyjne sprzęty przyciągały wzrok wielu z Was. Dziękujemy!

Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej okazji do spotkania się z Wami na przyszłorocznych Dniach Pszczelarza, ale także na licznych wystawach w całej Polsce.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.